Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van annak hogy...

SziaJociVagyok:)) kérdése:

Mennyi esélye van annak hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltunk együtt a párommal, sajnos másodjára beleélveztem mert a túlhevitett izgalomban nem bírtam gondolkodni(hülye vagyok tudom) viszont a páromnak azon a napon múlt el a menzesze, így mennyi esély van a teherbeesés re? Tudom hogy van esély csak azt nem hogy mennyi... És azt is tudom hogy hülye vagyok igen. A barátnőm írta hogy aznap este bizsergett a méhe ami tudom hogy elképesztően hülyeségnek hangzik de lehet összefüggés?

Én 19 párom 18



2020. máj. 6. 04:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem érezhet még semmit. Van rá bőven esély, hogy terhes lesz. Nem ártana a mai napon egy eseményutáni tabletta. Ja és a megszakított szex sem védekezés, attól is teherbe lehet esni.
2020. máj. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!!

Szerintem is hülyeség volt ez a Méhes cucc..

Igen első menet megszakitásos volt de nem mentem belé, előváladékom sincs mert mikor maszturbálás száraz minden..:D

A második menetben telibe beleélveztem, ki se húztam :/

Elnézést ha valamit félreirtam nem ez az anyanyelvem!! :)

2020. máj. 6. 04:46
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Két nagyon fontos infó kimaradt. Hány napig tart nála a menzesz? És hány naponként jön meg neki?
2020. máj. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Terhességre lehet esélye.

Legközelebb jobban vigyázzatok. Egy "hoppá, bocsika, nem tudtam időben kihúzniból" 9 hónap múlva már szerintem sok gyerek született vagy jó néhány abortusz..

2020. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
2x lettemnugy terhes ls abortuszom volt,hogy megszakitással csináltuk. Eseményutánit ajánlom,ha csak nem szeretnétek egy abortuszt vagy kisbabát..
2020. máj. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

Szia! Nem hülyeség a méhszurkálás, én is szoktam érezni mikor első pár alkalommal ment el bennem a párom, de ez miatt ne legyél ideges, nem jelent semmit, teljesen normális jelenség.

3 évig megszakítással védekeztünk, úgy, hogy menzesz utáni első nap, és kövi menzesz előtti utolsó nap bennem ment el. Egyszer sem lett baba. 28 napos ciklusaim vannak, 7 napig tart egy vérzés, úgy, hogy az utolsó 3 elég gyenge, csak pecsételgetős. 8. nap szoktunk először együtt lenni.

Nem azt akarom mondani, hogy semmi esély rá, mert nagyon sok olyat olvasok hogy nekik így jött össze. Ha semmiképp nem akartok babát, akkor másfajta védekezést alkalmazzatok. Nálunk nem lett volna baj, ha becsúszik, titkon még reméltük is, csak munka miatt nem csináltuk célzottan. Azóta belevágtunk. Esemény utánit én is javaslom.

2020. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Ezt így elég nehéz megmondani. Hány naposak a ciklusai, ciklus hányadik napján történt a védekezés nélküli szex... Ha ovulációhoz közel történt a dolog, akkor van esély, egyébként csekély. Gyanítom nem vezet hőgörbét a párod és nem használ LH tesztet, szóval ha nem akartok esélyt adni egy nem kívánt terhességnek, akkor esemény utánit javaslok.
2020. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán el kellene menni esemény utáni tablettáért. És rögtön vehetnétek pár doboz kotont is, mert még játszotok ezzel egy darabig és bizony terhes lesz. A megszakítás nem sokat ér, akkor meg pláne nem, ha még tele is lövöd.
2020. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
50-50%
2020. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát esély van rá, mert tegyük fel, valakinek egy hétig is tart a menstruációja, tehát mire elmúlik lehet mondjuk 8. nap. Ovuláció meg elméletileg a 14. napon van, de ez nyugodtan lehet korábban is, ha rövidebb a ciklusa vagy csak egyszerűen épp egy olyan hónap van, hogy korábban jön. Tegyük fel a 10-12. napon. A spermiumok meg elélnek egy pár napot és kivárják a peteérést. Szóval így igencsak van esély rá.

Persze olyan eset is lehet, hogy a menstruációja 3-4 napos és akkor tegyük fel az 5. napon vagytok együtt és az ovuláció a 14. napon vagy még később van. Akkor az esély minimális.

De ez mind csak elmélet, ha nem aakrtok gyereket, vegyen be esemény utánit, mert bármi lehet.

2020. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!