Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

2017.01.01 02:30 körül ittasan szexeltem a barátnőmmel és mikor már elélveztem észrevettük, hogy a gumi(Durex) lyukas volt.2016.12.27.-én jött meg neki és 6-7 napig szokott tartani a menzesze. Mikor szexeltünk akkor is vérzet kicsit, de mivel ittasak voltunk és szilveszter is volt, így úgy gondoltuk, hogy nem érdekel minket és szexelünk egyet.

Barátnőm úgy gondolja, hogy mivel még 'megvolt' neki, ezért nem lehet semmi baj, ezért nem is akar esemény utánit bevenni. Na most mennyi esélye van annak, hogy mégis terhes?


2017. jan. 1. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, hogy mennyi az esélye, mert ha 1% és összejön, akkor nektek az 100% volt.
2017. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha nem lenne baj egy baba akkor semmi gond, máskülönben én reggel a nőgyógyászaton kezdenék!
2017. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Tegyük fel, hogy egy normális esetben 100%, hogy terhes lesz, ilyenkor körülbelül hány százalék esély van arra, hogy ebben a helyzetben terhes?
2017. jan. 1. 22:34
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy eléggé gondos lenne egy baba, mivel még mind a ketten iskolába járunk. Mondtam neki, hogy biztos ami biztos mennyünk el a nőgyógyászhoz, de ő váltig állítja, hogy nem lesz gond, mivel 'megvan' neki és ilyenkor nem lehet gond.
2017. jan. 1. 22:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek nő létére illene tudnia ezeket!

Menstruáció előtt, ALATT, után, BÁRMIKOR teherbe lehet esni!

Persze olyankor kevesebb az esélye, de szerintem ha mégis 'bekapja a legyet' ez nem fogja vígasztalni!

Az esemény utánival meg nem árt sietni, mi menstruáció előtti napokban nem védekeztünk, konkrétan szombat este, a hétfőn reggel bevett tabletta pedig már későinek bizonyult, most próbálom alvásra bírni a lányomat...

2017. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha elmult 16-17 akkor inkabb ne jatszatok irasson fogamzasgatlot... kb annyiba kerul mint egy havi gumi foleg ha durexrol beszelunk. Es jobb mint izgulni. Meg mèg az esemeny utan tablettanal is jobb, mert az ugy osszekutyulja a hormonhaztartast foleg ilyen fiatalon h leshet majd ha nem lehet gyereke vagy csak nehezen...
2017. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Mivel a spermiumok akár 3-5 napig is életben maradhatnak a baratnodben, simán megvárhatják az ovulaciot.

Minél fiatalabb a nő, annál kiszamithatatlanabb a ciklusa.

Ne kockáztassatok! Igaz, macerás feliratni az esemény utanit, meg hormonbomba, stb. Viszont egy abortuszt intézni sokkal bonyolultabb, és jobban meg is terheli a lány szervezetét. Ez nem lottó, hogy vagy bejön, vagy nem.

Most induljatok a tablettaért!

2017. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszra vártam :). De sajnon tényleg nem akar a barátnőm elmenni mert azt gondolja h nem lesz semmi és kényszeríteni meg nem kényszeríthetem :/. Valami tipp, hogy mit tudnék neki modani, hogy megváltozzzon a hülye gondolkodása?
2017. jan. 2. 11:35
 9/16 anonim ***** válasza:
gratulálok, apa lettél. sok sikert :D
2017. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Őszintén tiszta szívből babát kívánok a barátnődnek! Aki ennyire ostoba megérdemli!

Az a baj, hogy ha most nem lett "baj" nem fog tanulni!

2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!