Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm június 4.en kezdődött. Altalaban 5-6napos(az utolson csak barnazas van). A ciklusom 29-30napos de van hogy neha kesik vagy, elobb jon meg par nappal. Juni 11.én penteken 9ora korul(ciklus 8.napja) egyutt voltam a parommal es aktus kozben lecsuszott az ovszer. Nem vettuk eszre rogton ezert csinaltuk tovabb. Akkor eszleltem hogy nincs ott amikor ellenorozni akartuk.Bennem volt de kézzel még épphogy ki tudtam szedni.volt benne valami fehéres valadek ami valoszinukeg elovaladek es az en nedvem kevereke lehetett.Csak hetfon reggel 10kor sikerület megszereznünk az Ellaone nevezetu surgossegi fogamzasgatlo tablettat. Igazabol semmi eszreveheto mellekhatasat nem tapasztaltam.

Tapasztalataitok a gyogyszerrel kapcs? Mennyi az eselye a terhessegnek?



2021. jún. 15. 18:36
 1/3 anonim válasza:
de hogy nem veszed észreeee
2021. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszerrel nincs tapasztalatom, de honnan tudod, hogy volt benne előváladék? Tudod, hogy milyen az előváladék? Tudod, hogy mikor jön az előváladék? A barátod mennyire volt a csúcstól? Annyit olvastok az előváladékról, annyira rettegtek tőle, de valószínűleg azt sem tudjátok, hogy hogy néz ki. Egy kis kézimunka és a rettegett mumus nem is lesz akkora mumus többet. Amúgy szerintem nem lesz baj.
2021. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer mondta kozben h kozel van es alljunk mrg kicsit igy nem ment el
2021. jún. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!