Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elozo ciklusbol lehet terhessé...

Elozo ciklusbol lehet terhesség úgy hogy megjött rendesen?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van de aki volt így terhes az írja meg a tapasztalatát!

Köszönöm



#Menstruáció, terhesség
2021. jún. 16. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye, de egy párszáz Ft-os teszttel könnyen a végére lehet járni.
2021. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem megjött, majd 1,5 hét muova vérezni kezdtem. Elment a babám.

Nézz egy tesztet és ha + menj dokihoz.

2021. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csak azért kérdezem mert lehet most van peteéresem és most nem olyan mint szokott lenni hogy nyúlós átlátszó folyasom van. Most fehér de inkább sok és vizes mintha bepisiltem volna meg megjon erzesem van néha és ez sem ilyen szokott lenni mert csak szurkálni szokott a bal petefészkem. De akkor valószínű nem terhesség .?

2021. jún. 16. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem egyszer rendesen megjött, majd 4 hét múlva ismét, de akkor csak pici barnázás.Elmentem nődokihoz, azt hittem, h ismét cisztáim vannak. Majd közölte, h 9 hetes terhes vagyok 🙂
2021. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Köszönöm hogy írtál.

2021. jún. 17. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!