Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kamasz lány vagyok és 4 napja...

Kamasz lány vagyok és 4 napja késik a mensim, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal aktív nemi életet élünk minden alkalommal használunk óvszert, és soha nem szakadt ki tehát ez kizárva. Még nem állt be 100% a menstruációm, van h 3-4 hetente jön ez változó és 1-2 nap késés volt már de 4 még nem. Én aggódom túl és ez teljesen átlagos, vagy aggódnom kellene?

2021. jún. 16. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

"tehát ez kizárva"

csak a halál biztos! vagy még az sem...

mivel fiatal vagy nem megbítható még a mensi módszar... szóval ne aggódj! Ha nagyon sokat fog késni, akkor csinálj tesztet!

2021. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Szerintem teljesen átlagos, ha ennyit késik, főleg ha még nem állt be. Nekem egyszer fél évig nem jött meg és abból se lett semmi
2021. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem valószínű, és ha valóban rendszertelen, akkor lehetnek az átlagtól jobban eltérő hónapok. A stresszelés is egy faktor benne, de ha ez megnyugtat, akkor csinálj egy tesztet. Ettől jobbat így "táv gyógyítva" nem lehet mondani.
2021. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nálam mikor úgy nézett ki, hogy beállt rendesen 28 napra, egyszer random 34-re jött. Még tiszta mázli volt, hogy én akkoriban még nem szexeltem, mert összefostam volna magam.
2021. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel óvszerrel védekeztek, nem a terhesség lenne az első tippem, de abban nincs igazad, hogy 100%-ra kizárható lenne. Néhány száz forint egy teszt, szerintem csinálj egyet, akkor megnyugodhatsz.
2021. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2021. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem rakta be egy pillanatra se gumi nélkül, akkor minimális az esély
2021. jún. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!