Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem terhességi tesztet, de...

Vettem terhességi tesztet, de hogy is kell használni?

Figyelt kérdés

azt irja az útmutató, hogy a kis nyilásba kell pipettával felszippantott 4 csepp vizeletet levegőmentesen belecsöppenteni.

mi az a pipetta? nem bonottam még ki a tesztet, holnap reggel szeretném. Ti mivel teszitek bele levegőmentesen a vizeletet a megfelelő helyre?


2010. aug. 25. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a pipetta egy kis műanyag bigyó, belepisilsz egy pohárba, ennak a bigyónak meg az egyik vége kis összenyomható vastagabb tartály, a másik vége vékony cső. Összenyomod a vastag rész, majd beleteszed a pisibe, és elengeded, erre a vastagabb részben kialakuló nyomáskülönbség miatt feláramlik a folyadék. Föléteszed a tesztnek, és megnyomod újra. ÍGy garantáltan levegőmentes, és ha 4 csepp kell, akkor 4-szer nyomod meg:DD
2010. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A pipetta egy vékony üveg cső(tudomásom szerint)én fecskendővel csöppentettem a nyilásba
2010. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia, amelyik tesztre rá van írva, hogy pipettával kell cseppenteni, abban benne van a pipetta.:-)

tehát holnap ha kibontod a tesztet megtalálod benne.

remélem az lesz amit szeretnél, majd írd meg légyszi.

drukkolok :-)

2010. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Általános iskolában kémia órán használtuk, és a tankönyvben is benne volt. A leírásban benne van, hogy mit tartalmaz a tasak.
2010. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

tényleg ott van, hogy tartalmaz egy pipettát.

Gabriel tesztet vettem meg egy gravini-hcgt.

de nem birom ki reggelig, ma este megcsináljuk. azt hiszem bármi is lesz az eredmény, nagyon fel leszek csigázva ill. lehangolva. igy nem tudnék dolgozni menni.:)

múlt hétvégére nem vártam. tehát már min. 4 napja késik.

pontos eredményt kaphatok este is?

2010. aug. 25. 21:14
 6/13 eszo ***** válasza:

hát, ha most meg akarod csinálni,a kkor mindenképp a gabrielt javaslom..


a gravi hcg amúgysem örvend túl jó hírnévnek..sok a csalóka teszt közötte!


írd majd meg, mi lett!


drukkolok!

2010. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megcsináltad?
2010. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

megcsináltuk.

negativ :((

együtt mentünk a párommal a fürdőbe.

megnéztük, átöleltük egymást, csak álltunk, aztán egy puszi, azt hiszem kell még egy nap, hogy feldolgozzuk, de aztán újult erővel előre :)

2010. aug. 25. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!
2010. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj!Estiből nem biztos,hogy jót is mutat!Próbáld meg reggel!Fel a fejjel!!!
2010. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!