Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten látható...

A terhességi teszten látható a kontrollcsík, és a tesztcsík (vagy hogyan nevezik a pozitív csíkot) ha még nem kezdted el használni? Lent

Figyelt kérdés

Ma csináltam tesztet,és a kontrollcsík egyből kijött,a másikat nem láttam,de forgattam,forgattam,és olyan volt a második csík,mintha átlátszott volna,szóval nem láttam erősen,de észleltem,h ott kellett volna kijönnie.Ez gyárilag így van,vagy esetleg bízhatok a babában?Messziről nem látszódott,csak ahogy forgattam a fényfelé,meg erősen néztem.

Tudom,h negatív lett megint a teszt,ezért ki is dobtam :(

Csak kíváncsi vagyok,h gyárilag,ha még nem tetted a pisibe,akkor is láthatóak,h hol kellene kijönni a csíkoknak?


2010. jún. 18. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
amelyikeket én csináltam,azon nem látszott semmi.szerintem pár nap múlva másfajta teszttel is tesztelj.
2010. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És baba lett? Honnan tudtad,h csinálnod kell másik teszttel is,ha láttad,h nem mutatott semmit?Nekem a kontroll csík kijött,szóval ezekszerint negatív :(

De viszont itt is találtam olyan feltöltött tesztet,h kinagyítva alig láttam rajta a pozitívat,és mégis babás lett a hölgyemény... :)

Hát nem tudom...

2010. jún. 18. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, de az a csík sajnos nem az amit szeretnél. Amúgy gyárilag nem látszódik semmi sem, full fehér az egész, még a kontrol csíkot sem lehet kivenni, hogy hol lesz amíg meg nem csinálod. Sajnálom
2010. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok:úgy értettem én is,hogy teljesen fehér a gyári teszt,csak a kontroll csík jött ki.másfél hét múlva csináltam egy másikat,mert mentem orvoshoz és tudjak valamit mondani.azóta eltelt pár hónap és már 6 és fél hónapos a kisfiam.
2010. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan így jártam ma mint te..én holnap csinálok új tesztet reggel..igaz nekem csak 26-án lesz a nem várt napja..az még odébb van..de tudom, hogy 11én volt 22 mm- a tüszőm doki pont elkapta..az aznap vagy másnap megrepedt és nagyon reménykedem..sajna annyi ilyen halvány áttetsző vonalkát teszteltem már, hogy csak akkor hiszem el, hogy ez a mostani jelent valamit, ha szép piros lesz..megy a drukk neked!!!
2010. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok..nem 11-én hanem a 11cn-en az nyolcadika volt:)
2010. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem tüszőrepi után pontosan 10 nappal, tehát nemvárt előtt 4 nappal a 10-es érzékenységű késő délutániból egyértelmű pozitív lett! El se akartam hinni! Kérdező: mikorra nem várod? Milyen érzékenységű volt a teszt?

Kedves utolsó válaszoló: drukkolok neked is!

2010. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet,h 12-én kellett volna megjönnie,megjött 10-én,de már 12-én semmi nem volt,azóta nem érzem magam jól,ezért csináltam kíváncsiságból egy Medi-Lab (25-ös) tesztet,de nem lett egyértelmű.Mielött csalódottságomba kidobtam a kukába,összehasonlítottam egy régebbi negatív tesztemmel,és eltérő volt,ezen látszott halványan a szellemcsík,a régin semmi nem volt.De beletörődtem,h ez sem pozitív csak szellem.... :(

Kedves utolsó: Szívből gratulálok a pozi tesztedhez,meg a kismanóhoz.. :) Vigyázzatok magatokra.

2010. jún. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!