Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol van feltüntetve a terhesse...

Hol van feltüntetve a terhessegi teszteken, hogy milyen erossegu, es melyiket erdemes hasznalni nem var menstruacio elott 2 nappal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A használati utiban írják hány mg hcg-t mutat ki!Általában 25-ös erősségűek a tesztek!A 10-es erősségű elvileg érzékenyebb de a hcg termelődés mindenkinek más!Van akinek már nem várt előtt pár nappal kimutatja a terhességet a 25-ös is de van akinek a 10-es sem mutat nem várt napján sem biztosat!Ha biztos akarsz lenni várd ki a ciklus végét!Tudom nehéz de az a biztos!Nekem holnap nem kéne megjönnie de még holnap biztosan nem tesztelek eetleg utána ha még kell!Sok sikert és kitartást!!!
2009. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors valaszt...drukkolok mindkettönknek
2009. dec. 4. 23:15
 3/5 anonim válasza:
51%
Szerintem tök mindegy, h milyen terhességi tesztet veszel. Nekem a legolcsóbb (Gabrielle 900FT)is kimutatta. Ha terhes vagy, úgyis kimutatja, ha nem akkor meg felesleges nagyon drága tesztet venni.
2009. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor várj kb. 3-4 napot még, s akkor csinálj reggel tesztet.
2009. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 100 Ft-os, vaterás One Step tesztet használtam a nemvárt napján, 10-es teszttel, az is kimutatta.
2009. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!