Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31-34 napos ciklusnál létezhet...

31-34 napos ciklusnál létezhet korai ovuláció a 9. napon?

Figyelt kérdés
Igaz még nem erős, halványan pozi az ovu teszt, most tesztelni akarok naponta, de hogy lehetséges hogy ennél a ciklushossznál kb 18-20. napon kellene lennie. Valaki tapasztalt hasonlót, esetleg lett babó?:)

2021. jún. 17. 21:40
 1/10 A kérdező kommentje:
2021. jún. 17. 21:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezhet
2021. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

31-34 napos ciklusoknál(ha ez az állandó) nagyon minimális az esélye egy 9.napi ovunak.Persze ha egyszer- egyszer van rövidebb ciklusod is, akkor lehet de max onnan fogod tudni, hogy valóban ovud volt a 9.napon ha rá 14-16 napra megjön vagy pozitívat tesztelsz.

Nekem pld 2 alkalommal kezdett erősödni az ovu tesztem mire aztán második alkalommal valóban túl is voltam az ovun.

2021. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Áprilisban volt egy missed abom, azelőtt szabályos 31 napos volt. Műtét után 34 nappal jött meg az első mensim, majd a 2.is 34 napra jött meg. Viszont mint látod küldtem az ovu tesztet, ami halvány pozi. Ezért nem tudom most mi van, vagy felborulhatott e a ciklusom.
2021. jún. 17. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhj kérdező... Ez a teszt negatív. Lh tesznél a halvány csík negatív! Akkor pozitív, ha ugyanolyan erős, vagy erősebb mint a kontroll csík. Halvány lehet egész hónapban is, az erős csík a nyerő.
2021. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Negatív az ovu teszt, ahogy az előző is írta. Nekem mindig van ott egy halványabb csík egész ciklus során. Akkor pozitív, ha a csík olyan erős, vagy erősebb, mint a kontroll csík. Amikor ezt követően ismét halványabb, mint a kontroll aznap van az ovu. Sok sikert!
2021. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös, ezt is hallottam már, de kezdő vagyok a dologban köszi a felvilágosítást😃 akkor egész hónapban ilyen halvány szokott lenni? Sose tesztelgettem végig egy hónapot, egyszer használtam a missed abom babámnál, de akkor se volt totál erős.
2021. jún. 18. 07:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a teszt semmit nem jelent, ilyen lehet egész ciklusban is. Ha a . napon lenne ovulációd, nem 31+ napos ciklusod lenne, az tuti. Esetleg ha valami nagyon elcsúszna a hormonokkal, ugyanis a luteális fázis 16 napnál nem szokott több lenni.
2021. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És akkor ez mai, akkor ez hogy is van?😃


[link]

2021. jún. 18. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az LH egész hónapban ingadozik és nem egyre növekszik a szintje, hanem ovu előtt hirtelen megugrik, ekkor van a csúcs és akkor pozi a teszt. A többi nap lehet hol gyengébb, hol kicsit erősebb vonal. De mindenképp akkor pozi, ha a csík olyan erős, vagy erősebb, mint a kontroll. A többi negatív.
2021. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!