Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sztorizgassunk! :) Mennyi...

Sztorizgassunk! :) Mennyi ideje próbálkoztak és hanyadik ciklusnapon esetek teherbe? Milyen vitamint szedtetek? Mit találtatok a legnehezebbnek a terhességben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 20:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
*próbálkoztatok - bocsi, el írta a telóm :)
2021. ápr. 25. 20:51
 2/54 A kérdező kommentje:
és estetek! 😂
2021. ápr. 25. 20:51
 3/54 anonim ***** válasza:
60%

30 percig próbálkoztunk kb és terhes lettem..Pedig 50 napos ciklusaim voltak, vannak, így nem gondoltuk, hogy egy alkalomba fog telni, sőt, sokáig emiatt nem is tudtam hogy terhes vagyok, mert nem számítottam rá.

Ciklusnapról fogalmam sincs, de mindig 2 héttel kisebb volt a magzat mint amit számoltak.

Vitamint Elevitet szedtem de hánytam tőle így inkább változatosan ettem. Magnézium folsav ment..

A terhességben semmit sem találtam nehéznek, de a császár az szörnyü volt.

2021. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Wow, ez nagyon durva! Úgy tűnik, nagggyon kijárt már nektek egy babó.🥰 Gratulálok és jó egészséget! 😊👣
2021. ápr. 25. 21:02
 5/54 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem egy fórum...erre vannak kismama/baba-mama csoportok.
2021. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
24%

*elírta


+

[link]


Itt lehet sztorizgatni.

2021. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
😂 Kérdéseket tettem fel, amikre választ szeretnék kapni. Ha jól sejtem, arra van ez az oldal. További szép estét neked, jó éjszakát kívánok! 🌙🌠🥰
2021. ápr. 25. 21:28
 8/54 anonim ***** válasza:
61%
Elsőre sikerült, 20. napon volt a peteérésem, Elevitet szedtem. A terhességben nekem a GDM diéta, a korai keményedések és a farokcsontfájdalom volt a legnehezebb.
2021. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
77%

Első baba: 6 évet próbálkoztunk, de sosem szexeltünk időre, csak amikor kívántuk egymást, így nem tudom, mikor fogant pontosan. Dm-es vitamint szedtem és semmi nehézség nem volt, imádtam várandósnak lenni.


Második baba: első hónapban megfogant, szintén nem időzítettünk, semmi nehézség nem volt.


Harmadik baba második hónap, negyedik baba első hónap. Velük kicsit nehezebb volt, hogy a nagyokat már oviba kellett hordani (kb 3 km gyalog), de más nem volt náluk sem.

2021. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
28%
Tévedsz, nem erre van az oldal :)
2021. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!