Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle ovulációs teszten 13....

Facelle ovulációs teszten 13. ciklusnapon alig látható halvány csík már biztosan peteérés nélküli hónapot jelent?

Figyelt kérdés
11. ciklusnapon kezdtem figyelni az ovulációt. 11. napon második csík fele olyan erős lett, mint a kontroll, majd 12. napon alig látható, 13. napon még kevésbé látható... 28-30 napos ciklusaim vannak. Lehetet még megugrás az Lh szintben ilyen hirtelen a napokban (úgy értem, a "semmiből" lehet másnapra egy erős pozitív eredmény), vagy nem jellemző és valószínűleg vagy előbb volt ovuláció, vagy nem is lesz ovuláció ebben a hónapban? Testi jelek még nincsenek, sem petefészek fájdalom, sem változás a nyák minőségében.

2021. febr. 16. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 30 napos ciklusod is szokott lenni, akkor 16. ciklusnapig még van ideje. Ne sürgesd :D Az LH ingadozik a szervezetben ezért ilyen hol erősebb hol gyengébb a teszt csík, van akinek egyik nap pl alig látszik másnap meg már pozitív. Türelem :)

Persze benne van a pakliban, hogy ovu mentes ciklust fogsz ki. Tesztelj tovább és kiderül.

Sok szerencsét!

2021. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folytasd tovább a tesztelést, ebből még simán lehet pozitív.
2021. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves tanácsokat!

Remélem még van esély.

2021. febr. 16. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is folytasd! Még lehet pozitív:)
2021. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, nekem 17. napon szokott pozitív lenni a Facelle, úgy, hogy a lutealis fazisom csak 12 nap, igy igazabol tesztek nélkül en sem gondoltam volna a ciklusom hosszából, hogy nem 14-15. napon van az ovulaciom. (Es az appok is mind rosszul lottek be korabbra)
2021. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat. Elfogytak a tesztcsíkjaim, eddig nem jelzett pozitív eredményt, sajnos, így ma már nem tudom megnézni az eredményt. Marad a minden harmadik nap próbálkozás - és remélem sikerül mégis elkapni az ovut.
2021. febr. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!