Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után 12 nappal érdemes...

Inszem után 12 nappal érdemes tesztelni Predictorral?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jobb lenne a 14. napon. A 12. nap hétvégére esik és ha negatív, akkor össze tudom magam szedni mire megyek dolgozni. Viszont ha a 14. napon teszteltek, akkor utána rögtön munkába kell mennem, ahol a kolléganőm amúgy is mindig észreveszi, ha szomorú vagyok és kérdezget mi a baj (kedvességből).

Nyilván nem omlok össze, ha negatív, csak jó lenne pár óra, hogy összeszedjem magam.

Ez volt az első inszem és kb. az első olyan ciklus, ahol reális esélyem van, így lehet, hogy ez most érzékenyebben érint. 2 Predim van, ha az egyik negatív a 12. napon, megcsinálom a másikat a 14. napon, de addigra helyre teszem fejben, hogy valószínűleg nem sikerült. Mit gondoltok?



2021. jún. 17. 23:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

9-es, rendszertelen, hosszú ciklusom, ami ugye feltételezi, hogy nincs peteérésem. PCOS áll a háttérben. Ez kezelve volt a szokásos diéta, mozgás, vitaminok dologgal, de a ciklus nem jött helyre. A súlyom teljesen normális amúgy. Az első stimu hozott 1-1 szép tüszőt és eztán volt az inszem. Férjemmel minden rendben van.


10-es, szerintem csak megvárom a 14. napot (ha kibírom). Nem 100%, hogy sikerül, de ez lenne logikusabb 😀. Ha a 12. napon negatív így is úgy is tovább agyalok.

2021. jún. 18. 13:56
 12/34 A kérdező kommentje:
Amúgy pms tüneteim vannak, szóval lehet, hogy a napokban megjön és akkor problem solved.. A mellem kezd feszülni és érzem a hasamat is pár napja 😒.
2021. jún. 18. 14:04
 13/34 anonim ***** válasza:
67%
6-os vagyok. Képzeld, én meg voltam arról győződve, hogy akkor nem sikerült és nem tesztelem többet. A 14. napon mentem a meddőségibe, azzal a tervvel, hogy szólok, most már írjanak be lombikra. Ott mutatta ki a vérvétel.
2021. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

6-os ez nem semmi 😀. Szuper, hogy mégis sikerült, gratulálok! Remélem minden rendben ment utána is.

Nekem csak annyit mondott az orvos, hogy két hét múlva teszteljek és ha pozitiv menjek vérvételre, ha negatív akkor meg csak akkor mennem, ha legközelebb megjön és folytatjuk tovább. Én külföldön vagyok amúgy.

2021. jún. 18. 14:53
 15/34 anonim ***** válasza:
73%
Köszi. Nagyon nehéz, problémás terhesség volt, de ezeknek nem volt köze az inszemhez. Azóta már 9 éves, egészséges nagy lány.
2021. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Szegény, a lényeg, hogy végül minden rendben volt. Gratulálok a nagylányhoz! ❤️
2021. jún. 18. 19:33
 17/34 A kérdező kommentje:
Ma van a 12. nap és csináltam egy tesztet. Szép erős negatív lett. Illetve kezdetben látni véltem rajta valamit, de leállítottam magam, hogy elég legyen a bolond nős csík keresésből 😀. Így, hogy tuti az ovu napja szerintem egy ilyen Predictorból 2 nap alatt kizárt, hogy pozitív legyen. Nem bánom, hogy megcsináltam, mert ma kicsit rá tudok pihenni lelkileg. Rossz érzés volt, de nem annyira, mint hittem. Köszi mindenkinek a válaszokat!
2021. jún. 20. 13:13
 18/34 anonim ***** válasza:
3%

Várható volt.

Inszemináció meg ilyen mű dolgok helyett inkább fogadjatok örökbe, ha nem vagytok képesek gyereket csinálni.

2021. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Kedves 18-as válaszoló! Erre csak annyit mondanék, hogy remélem ettől a hozzászólástól most szebb lett a napod. Minden jót neked!
2021. jún. 20. 14:08
 20/34 anonim ***** válasza:
4%

Te meg vedd észre, hogy terméketlenek vagytok. Különben sok csalódás ér.

Szép napot.

2021. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!