Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után 12 nappal érdemes...

Inszem után 12 nappal érdemes tesztelni Predictorral?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jobb lenne a 14. napon. A 12. nap hétvégére esik és ha negatív, akkor össze tudom magam szedni mire megyek dolgozni. Viszont ha a 14. napon teszteltek, akkor utána rögtön munkába kell mennem, ahol a kolléganőm amúgy is mindig észreveszi, ha szomorú vagyok és kérdezget mi a baj (kedvességből).

Nyilván nem omlok össze, ha negatív, csak jó lenne pár óra, hogy összeszedjem magam.

Ez volt az első inszem és kb. az első olyan ciklus, ahol reális esélyem van, így lehet, hogy ez most érzékenyebben érint. 2 Predim van, ha az egyik negatív a 12. napon, megcsinálom a másikat a 14. napon, de addigra helyre teszem fejben, hogy valószínűleg nem sikerült. Mit gondoltok?



2021. jún. 17. 23:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 9 dpon mutatta a teszt, egy próbát megér, de sajnos én is hiába tudom hogy 10 dpo - akkor az nálam tuti, mindig keresem mi van ha, biztos most valamiért később lesz +.
2021. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg én is azt fogom magamnak mondani, ha negatív lesz, hogy van még remény 😀. De gondoltam hátha kevésbé rúg pofán a negatív teszt a 14. napon, ha már volt egy a 12. napon. Tudom butaság amúgy.. Csak már rosszul vagyok a negatív tesztektől, szinte gyomoridegem van tesztelés előtt. Soha nem volt még egy halvány tesztem sem 😞.
2021. jún. 18. 00:51
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Az sem jobb nekem 2 hónapban is + lett, de még is megjött, amikor meg nem, nem lett szívhang.
2021. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 😞 Kívánom, hogy sikerüljön neked és ezúttal minden rendben legyen. Igazad van amúgy, értelmetlen, amit csinálok. Mindenhogyan rossz érzés lesz, ha negatív és csak ront a helyzeten, ha előre félek tőle.
2021. jún. 18. 00:57
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Szorítok neked 🥰
2021. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Nekem inszem után a 12. napon még negatív volt a teszt, amikor terhes lettem.
2021. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%
Gyermek nélkül is lehet teljes életet élni, ne keseredj el :)
2021. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

6-os, és mikor lett pozitív? Amúgy valószínűleg kivárom inkább a 14. napot. Átgondoltam és a negatív mindenhogyan rossz lesz, mindegy mikor csinálom.


5-ös, köszönöm! 😘


7-es, elhiszem, hogy lehet, de egyelőre még nem tartok ott, hogy ennek az elfogadásán kelljen dolgoznom. Amíg nem mondják, hogy itt a vége, nincs többe esély, addig nem nem gondolok erre.

2021. jún. 18. 13:18
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Szabad kérdezni, hogy mi a probléma?
2021. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 10dpon nagyon halványan mutatta. Számoltam a napokat, hogy csináljak később is, hogy erősödik vagy nem.

Döntöttél?

2021. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!