Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után 12 nappal érdemes...

Inszem után 12 nappal érdemes tesztelni Predictorral?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jobb lenne a 14. napon. A 12. nap hétvégére esik és ha negatív, akkor össze tudom magam szedni mire megyek dolgozni. Viszont ha a 14. napon teszteltek, akkor utána rögtön munkába kell mennem, ahol a kolléganőm amúgy is mindig észreveszi, ha szomorú vagyok és kérdezget mi a baj (kedvességből).

Nyilván nem omlok össze, ha negatív, csak jó lenne pár óra, hogy összeszedjem magam.

Ez volt az első inszem és kb. az első olyan ciklus, ahol reális esélyem van, így lehet, hogy ez most érzékenyebben érint. 2 Predim van, ha az egyik negatív a 12. napon, megcsinálom a másikat a 14. napon, de addigra helyre teszem fejben, hogy valószínűleg nem sikerült. Mit gondoltok?



2021. jún. 17. 23:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Boldog baba várást🥰
2021. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást kívánok!
2021. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🙂
2021. okt. 9. 22:29
 34/34 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! sok boldogságot!
2022. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!