Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől szűnhetett meg a nyákom...

Mitől szűnhetett meg a nyákom egyik hónapról a másikra?

Figyelt kérdés

Korábban középidőszakban mindig nyúlós, nyákos folyásom volt, egyszer csak ez egy hónapban kimaradt, és azóta nem is volt soha. Ez volt 4 hónappal ezelőtt. Persze a baba azóta sem jött, valószínű peteérésem sincs.


Mitől szűnhetett meg így egyik pillanatról a másikra? A ciklusom egyébként továbbra is normális, 27-28 napos.


Tapasztalt már valaki ilyet?



#peteérés #folyás #nyák #Középidőszak
2021. jún. 18. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy robot, hogy minden hónapban ugyan azt produkáld.

Nekem pl 1x nem volt nyákom életemben, megis a 2.babánkat várom. Honnan veszed, hogy nincs peteérésed?

2021. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez a helyzet. Anno míg nem akartunk babát kb minden hónapban érzékeltem ezt a nyákot es amióta próbálkozunk 5 hónapja azóta egyszer nem vettem eszre. En sem értem hogy mi van es az se hogy pont akkor szunjon meg amikor babat szeretnénk...
2021. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tudatalatti csodákra képes. Nekem világéletemben 30 napra jött meg a mensim, mióta próbálkozunk (február óta), azóta meg volt már 27 napos ciklusom, 33 napos, volt 4 napos mensim meg 8 napig tartó is :D voltam hormonvizsgálaton is,minden érték tökéletes. Azt mondta a dokim, hogy a hosszabb ciklust okozhatja az is, hogy annyira akarom a babát, hogy beképzelhetők a tünetek, és ezzel nyújtjuk a mensit is...de azóta hálaég 28-30 napra visszarendeződött, baba ugyan sehol, de remélem hamarosan bekopogtat a gólya mindenkihez :)
2021. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!