Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk,...

A párommal babát szeretnénk, múlt hónapban nem jött meg, szerintem most se fog, vegyek terhességi tesztet!? Ja és mostanában semmi nem tetszik! Olyan hisztis vagy nem is tudom milyen vagyok! Lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de mégis mióta késik???

Én kise bírnám eddig tesztelés nélkül, főleg ha akartátok is. Nekem már a mensi előtt 1-2 héttel megvan véve a teszt, hogy tudjak egyből tesztelni, ha felmerül a gyanú, hogy baba...

De eddig nem volt szerencsém... sajna


Vegyél máris tesztet szerintem...

2008. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenféleképpen vegyél tesztet! De ha legalább 6 hete késik akkor már orvoshoz is el kéne menned, már talán látszik is a petezsák.
2008. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha veszek tesztet akkor az olyan rossz ha kiderül h mégse vagyok terhes!!!amugy 17 éves vagyok!!!!
2008. dec. 9. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!