Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X idelye szedek fogamzásgátlót...

X idelye szedek fogamzásgátlót, utolsó tabletta bevétele után meddig véd a gyógyszer még? Mielőtt megjönn a menzesz.

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beveszed az utolsó tabit, ott meg van az a pár napod, mig megjön és ennyi...
2021. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevetted a teljes levelet, és a gyógyszermentes héten vagy nyilván véd, hiszen a tested nem tudja, hogy a következőt nem fogod elkezdeni. Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezzetek utána.
2021. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megvonásos vérzesnek hívjàk, tehát csak amiatt vérzel, mert nem szedsz hatóanyagot, ahogy a betegtájékoztatóban is áll, véd ebben a 7 napban is.
2021. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ideje...
2021. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Akarok majd gyerkőcök,de a Covid oltás miatt várni kell.Igy oltás előtt nem akarok terhes lenni
2021. jún. 19. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért hagyod abba?! 🤔
2021. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hagytam abba még a gyógyszert,csak el fogyott az e havi levél.Es a gyógyszer mentes napra lettem volna kíváncsi hogy véd e.Meg kaptam a válasz rá.
2021. jún. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!