Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély arra...

Szerintetek van esély arra hogy terhes legyek?! Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Lassan egy éve hogy a barátommal együtt vagyunk, és nemi életet is élünk. Óvszerrel védekezünk, eddig nem volt probléma. Hétfőn hajnalban viszont megtörtént a "baleset". A végén észre vettük hogy az óvszer elszakadt, de viszont közben meg nem láttuk hogy baja lenne, nem tudjuk attól szakadt e el mikor párom le vette. De reggel el mentünk a gyógyszertárba és meg vettük az escapelle tablettát. Kb 6 óra telt el akkor a "baleset" után. Szerintetek hatásos volt a tabi? A párom nem ment el bennem, és a mensim meg előtte egy két nappal múlt el.

Szerintetek mi lehet? Eléggé nagy pánikba vagyok.

Kérem aki csak ítélkezni szeretne és bántani az inkább ne írjon. Ez fontos nekem.



2020. jan. 14. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmi, szerintem a tabletta is teljesen feleslegea volt. Szamits ra hogy osszezavarja a ciklusod.
2020. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azzal tisztában vagyok, hogy össze fogja. De biztonság kedvéért muszáj volt.
2020. jan. 14. 14:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Szívesen elfogadok mások véleményét is, tapasztalait még..
2020. jan. 14. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így jóformán teljesen esélytelen, hogy terhes legyél. Az időpont is nagyon minimálisra redukálja a teherbeesés lehetőséget, ha csak nincs plusz peteérésed. Egyébként a tabletta nem feltétlen zavarja be a ciklusod, ez is szervezet függő, én anno vettem be egyszer, nem zavart be, napra pontosan jött meg utána.
2020. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell aggódnod egy kicsit sem, pánikra semi ok, nyugi. Indokok :

1. Nem élvezett beléd a pasid.

2. Mensi után 2 nappal még sehol sincs a következő peteérésed.

Igen tudjuk, hogy igy az előváladák, meg úgy. Ezzel csak riogatják a népet, hogy minél több óvszer fogyjon.

De nem az előváladákon a van a lényeg, hanem a mensi után 2 napon.


Még a tabit se kellett volna bevenned.

2020. jan. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. :)
2020. jan. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!