Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért okozhatta ezt az elevit?

Miért okozhatta ezt az elevit?

Figyelt kérdés

Egy ideje már késett, csináltam tesztet ami negatív lett. Pár héttel később sem jött meg. Gondoltam még várok egy kicsit mielőtt orvoshoz fordulok, hátha csak a túlzott stressz miatt van, hajlamos vagyok rá..

Egy kósza gondolattól vezérelve elkezdtem szedni az elevitet, másnap meg is jött, a szokásosnál erősebben. Nem hagytam abba a szedését (még)

Most rendbe tesz vagy mi történhet?


2021. jún. 19. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés. Ez csak étrend kiegészítő, a hormonháztartásod nem befolyásolja. Ilyen erővel multivitamintól is rendeződhetne a menstruációd; nyilván nem..
2021. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem az elevit okozta, puszta véletlen, hogy pont az elevit szedése után jött meg. Anélkül is megjött volna. Ez csak egy sima vitamin, semmit nem csinál a ciklusoddal.
2021. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!