Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éve vársz babára?

Hány éve vársz babára?

Figyelt kérdés
Olvasok olyat aki pár sikertelen hónap után elkeseredik,és olyat is aki évek óta vár és mégis pozitívan áll a témához,kitartó.
2021. jún. 20. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
7 ève. 33 vagyok, még nem akarok feladni, és nem is tudom. Már lombikra vàrunk
2021. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk fél év "most már besikerülhet" időszak után még több mint fél év komolyabb próbálkozás kellett.
2021. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Az elsőre egy évet, a másodikra háromnegyed évet, a harmadik egy éve nem jön.
2021. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi nem olyan sok ideje. 16.próbalkozós hónapban vagyunk. Nyilván sok idő nekünk, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy valaki sokkal több ideje próbalkozik, ahogy itt az első válaszoló is írta. 7 év az baromi sok, minden tiszteletem azoké, akik ennyi idő után is pozitívan állnak hozzá. Szerintem én már rég feladnám. De pont ez az ami megerősíti bennem, hogy nem szabad feladni és ez a másfél év még tényleg szinte semmi.
2021. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk első hónapban sikerült, de sajnos kémiai lett. Következő hónapban szintén várandós lettem, meg is született, most 3 hónapos.


Pedig autoimmun beteg vagyok, biológiai terápiát kapok. Mellette rendszertelen ciklusom volt, a baba is 27.cn fogant. Nem számítottam rá. Felkészültem, hogy évekbe telhet.

2021. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
4 éve. Következő hónapban lesz az első lombik. Én már rendben vagyok, férjemnél vannak gondok, ezért lesz lombik. Most megint nagyon bizakodóak vagyunk. 🙂
2021. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Másfél év. Első inszemen vagyunk túl. Úgy néz ki nem sikerült. Ma egy kérdésem alatt megkaptam, hogy fogadjam el, hogy terméketlen vagyok és hogy nem vagyunk képesek gyereket csinálni 😀. Nagyon empatikus volt az illető. De nem tervezzük feladni. Mindenkinek mielőbbi sikert kívánok, sok erőt és kitartást!
2021. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó!

Sajnos van, amikor az embernek muszáj elfogadnia a tényeket. Én még várnék pár hónapot és sajnos én is feladnám.

Magamból indulok ki. Örökbefogadtunk egy 2 éves kisfiút. Pokolian nehéz volt, amíg zajlott a beszoktatási időszak, én már fiamként tekintettem rá, de vissza kellett vinnem a nevelőszülőkhöz estére. Viszont megérte! Rá 1,5 évvel kiderült, hogy bárhogy is próbálkoztunk volna, nem lehetett volna gyermekünk. Így teljes a családunk, és megspóroltunk 1,5 évnyi szomorúságot, amibe én és a férjem is tönkrementünk volna.

Terméketlen vagyok, és büszke vagyok rá. Kellenek az ilyen emberek, nélkülem a kisfiam ki tudja, hogy milyen családnál, hol lenne…

2021. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
7-es vagyok. Kedves utolsó! Nagyon tisztellek azért, hogy szerető anyja vagy a kisfiadnak. Igazat adok neked és természetesen elfogadom, ha valóban ez igazolódik be. Az örökbefogadást én sem zárom ki. Mindössze annyi van, hogy a jelenlegi eredmények alapján és az orvos szerint jól az esélyeink, ezért nem tudjuk még feladni. Legyetek továbbra is nagyon boldogok a kisfiaddal! ❤️
2021. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

7 évet vártam

Aztán elmentem a fogászatra megcsináltatni 1 fogam

Kihúzták, elvileg gyulladásban volt már rég bár én ezt nem éreztem soha 🤷‍♀️ csak a röntgenen derült ki

A következő hónapban pozitívat teszteltem

2021. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!