Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojektben vagyunk a...

Tim. kérdése:

Babaprojektben vagyunk a párommal. Több tesztet csináltam, mind negatív, viszont nőgyógyászom elküldött ultrahangra mert puhanak erezte a mehfalam es babára gyanakszik. Ez minden esetben terhességet jelent?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem megemlíteni neki hogy epp Ovulacios időszakban vagyok, lehet hogy csak attol volt puha a méhfalam, vagy az nem fugg ossze?

Nem merem bele elni magam, sajnos az ultrahangra 2 het mulva kaptam idopontot.



2021. márc. 26. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Milyen nőgyógyász az, akinek nincs ultrahang gépe?
2021. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem a méhszáj puha?

Csinálj pár nap múlva új tesztet vagy fizetős hcg vérvétel!

Drukkolok

2021. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Más is lehet, de terhességnek is lehet a jele.

Szerintem felesleges fizetned hCG vérvételért, bár ha van elég pénzed...vegyél új tesztet és pár nap múlva csináld meg és majd UH-n megmondják biztosra.

2021. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Extrém ritkán van, hogy valakinek nem választódik ki a hcg a vizeletébe, így terhes, de nem mutatja a teszt. Anyukádnál kérdezz rá, mert azt hiszem, családi halmozódást mutat ez az eltérés.
2021. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Ha ovulacios idoszakban teszteltel akkor meg nem mutathatja ki a teszt mert innen meg 1 het a beagyazodas es onnantol termel HCGt a szervezeted. Viszont igy pont jo az ultrahang idopont mert addigra mar lathatnak valamit rajta. 10es teszt is legkorabban 11 nappal ovu utan mutat valamit. Hacsak nem hamarabb volt az ovulaciod. Neztel tesztet vagy homeroztel?

Szoritok hogy osszejojjon

2021. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire az orvos tapintássql babát gyaníthat a teszt már pozitív. Ráadásul ovu időben mentél akkor pedig ovulálsz, ekkor kell együtt lenni a babáért. A dokid lehet vette a papírjait, mivel utolsó mensi alapján minimum ezzel tisztában kéne lennie.

Te meg miért csinálsz ciklus közepén hcg tesztet? Azt ciklus végén kell türelmetlen embereknek 10-es teszttel 2-3nappal a nem várt előtt. Szóval bocsi, de kevés infót adtál meg és az is mind értelmetlen butaság. A dokidat meg váltsd le. A babához meg sok sikert kívánok, de mindenképp olvasgass a témában.


Terhesség esetén a méhszáj felhúzódik és puha lesz a méh a hasfalon át érezhetően kitapintható lesz és nem puha.


Tehát ami tuti biztos, hogy terhes perpill nem vagy.

2021. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6, én úgy értettem, hogy az előző mensije elmaradt...
2021. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehol nem említi a ciklusát. Csupán hogy ovu időben volt mikor a dokihoz ment.
2021. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

6os vagyok es szerintem ha ovulaciorol beszel akkor egyertelmu hogy nem maradt ki neki a mensije mert akkor mar pozitiv lenne a tesz vagy latta volna az orvos.

Szerintem itt hianyos a fogantatas folyamatanak az ismerete.

Kb ciklus kozepen van ovulacio akkor lehet megtermekenyiteni a petesejtet ami kb 1 het alatt begyazodik es onnantol beszelhetunk korai terhessegrol amit mar kimutat a teszt de nincs az az ultrahang ami kimutatja

2021. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az előző mensesem megjott. A mensesem utan teszteltem, mert furcsán rovid volt az elozo menses es inkabb tobb napos barna folyas volt mint a szokasos 5 napos verzes. Talan 2-3 valódi verzessel járó napom volt. Pedig mindig 5 szokott lenni. De minden teszt negativ volt. Azota teszteltem az Ovulacios hullámom es a pozitiv resznel egyutt voltunk a párommal. Ra par napra voltam a nogyogyasznal. Ezert irtam hogy ovulacios idoszak. Ha nem teszteltem volna akkor szamolgatassal meg bele esett abba az 1 hétes időszakba a vizsgalat.

A nőgyógyász tudta a ciklusom evek ota hozza járok vizsgalat elott azzal kezdjuk hogy ezt atbeszeljuk.

Tudta hogy par nappal elotte egyutt voltunk a párommal. Ezert jott szoba a várandósság mert puhanak erezte a mehfalam. A kerdes igazándiból az lenne hogy lehet-e mástól is puha vagy erdemes bízni a baba dologban? 24 eves vagyok es sajnos tobb honapja nem akar sikerulni a dolog.

2021. ápr. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!