Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű teát mikor, hogyan,...

Palástfű teát mikor, hogyan, mennyit érdemes fogyasztani gyermekáldás reményében?

Figyelt kérdés
Előző gyermekemnél 3 hónap sikertelenség után gondoltam kipróbálom a palástfű teát, rögtön az első teázós hónapban sikerült is a kisfiam. 😊 Most előző ciklusban volt egy pozitív terhességi tesztem, ami sajnos nem erősödött, és kis késéssel meg is jött a mens. Ezért szeretném most is elkezdeni a teázást, de már egyáltalán nem emlékszem, hogy hogyan is ittam akkor, napi hány csészével, reggel, vagy este, vagy van-egyáltalán jelentősége a napszaknak.

2021. jún. 22. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Sok mozgás, egészséges étrend és vitaminok előbb segítenek. Na meg persze meg kellene nézetni, rendben vagytok e alvázilag egy gyermekhez.
2021. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A palástfű teát a ciklus második felében, tehát az ovuláció után kell elkezdeni fogyasztani, mert akkor kezdődik a progeszterontermelés, amihez a palástfű hozzájárul. A mensi első napjától az ovuig, pedig a málnalevél vagy a cickafark teát szokták javasolni, mert ezek segítik a peteérést 😊
2021. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!