Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eses. Mi a ti...

Teherbe eses. Mi a ti törtenetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Teherbe esesi/ terhes tapasztalaitokra lennek kivancsi

-kinek hogy, mennyi idö utan sikerült,milyen tippetek/tanacsotok lenne?:)

3-ik honapja probalkozunk mar nagyon szeretnenk.. :)

(jelenleg 27- re nem varom..)



#gyermekaldas
2021. ápr. 21. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Összejöttünk, 2 nappal később lefeküdtünk, 2 nap múlva mentem esemény utániért, 3 hét múlva pozitív lett a tesztem.

A 2. babát terveztük, azt mondta az orvos, hogy előtte fél évvel hagyjam abba a fogamzásgátlót, így tettem, mindig össze-vissza jön meg, így átlagoltam és így löttem be a ciklus közepét kb-ra. Aznap 2x voltunk együtt, 2 nap múlva mégegyszer, az elsőtől számítva 17 nap múlva pozitív lett a teszt.

2021. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Fiam a 2.hónapban megfogant. Úgy voltunk vele, hogy jön ha akar, nem teszünk ellene. Ha 1 év 1 év... körülöttünk mindenkinek nagyon sok időbe tellett.


Azt mikor 1 éves volt, elhatároztuk, újra belevágunk, hisz mindig is kis korkülönbséggel akartunk 2 gyereket. 7hónapot váratott magára. De amilyen nagy volt az öröm, olyan rövid ideig tartott. 9.héten műtettel vették el, mert a 6.héten megállt a fejlődésben.


Újra belevágtunk, 4hónap kellett a pozitív tesztre. Most itt vagyok 16hetes terhes, már érzem mocorogni, de még mindig nem élem bele magam, félek az elvesztésétől.

2021. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Eldöntöttük,hogy jöhet a baba. Ovulációs tesztet csináltam, ovu előtt 2 nappal és ovu napján is voltunk együtt. Elsőre teherbe estem.
2021. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Évekig próbálkoztunk.... soha nem jött össze a baba.

Elmentem a fogászatra tavaly júliusban ahol kihúzták 2 fogam, állítólag az egyikről régóta gyulladásban volt amiből nem éreztem semmit. Közben épp neki kezdtem az egészséges életmódnak is es valószínűleg ezeknek köszönhetően hosszú évek után szeptemberben pozitívat teszteltem :)

2021. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekunk a 3. Honapban sikerult, miutan elkezdtunk hasznalni ovu tesztet.
2021. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Első terhességemnél 1.nem vedekezésném terhes lettem,de a 7.heten elhalt,missed ab lett. A második terhességemnél a 3.hónapban lettem terhes,szerencsére sikerült,8 hónapos a fiam. Gyógyszerrel kezelt pm.alulműködésem van így örültem is,hogy ilyen hamar összejött.
2021. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Az első hónapban megfogant, de az spontán vetélés lett sajnos. Rögtön utána is megfogant, jelenleg a 8. hetet tapossuk, bízva a legjobbakban.
2021. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Látom valakinek poén lepontozni az ovu tesztelőket..
2021. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Az elsőt nem terveztük, akkor költöztünk össze, még szerettünk volna várni egy kicsit de ő jönni akart és az első alkalommal amikor “hibáztunk” meg is fogant. Most lesz 3 éves.

A másodikért most próbálkozunk, jelenleg a 2. hónapban vagyunk de az elsőben nem sikerült ovukor együtt lenni, reméljük hamarosan sikerül. :)

2021. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

4 évig próbálkoztunk, végigjártuk a vizsgálatokat és semmi jóval nem biztattak, kezelést nem kaptunk, lombikot javasoltak. Ez még külföldön volt. Tavaly hazaköltöztünk, berendezkedtünk (felújítás, bútorok, magyar papírok, stb.). Mivel várni kellett a tb újra aktiválására, így itthon nem tudtunk elmenni meddőségibe. De próbáltuk élvezni sok év után a magyar nyarat, és elmentünk strandra. Az egy gyógyfürdő is volt (mint utóbb kiderült). 2 héttel később már nem jött meg. 🤷🙈


Így leírva, összefoglalva nagyon egyszerűnek tűnik, de nem volt az. Rengeteg küzdelem, szomorúság, kilátástalanság volt azokban az években. De szerencsére megtörtént a csoda. 🤰

2021. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!