Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezután mikor sikerül?

Ezután mikor sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

volt egy kémiaim, 2 nap késéssel jött meg, ekkor intenzív és fájdalmas vérzés lépett fel, 3 napig tartott a szokásos 5 helyett.

Akinek volt kémiai..utána mikor sikerült teherbe esnetek? Érdemes ovu tesztet csinálni gyakran?


2021. jún. 22. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben volt missed 14.héten majd novemberben kémiai, januárban + lett a tesztem, de sajnos nem lett szívhang utána megint 2 kémiai azóta semmi. Nagyon gyakran olvasni itt, hogy kémiai után a kövi hónapban sikerül a terhesség.

Én használok lh tesztet, így azért egyszerűbb általába 17.napon van ovum erre mikor mentem vizsgálatra naná, hogy előbb volt 13.napon.

2021. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kémiai után a következő hónapban megint terhes lettem. Most vagyok 16 hetes. Nekem 5 napig tartott a vérzésem, és abban a ciklusban kb egy héttel később volt az ovulációm. Én nem teszteltem, hanem vérvételre mentem a 21. napon, hogy volt-e már ovulációm, és akkor azt láttam, hogy még éppen hogy, 1-2 napja lehetett (progeszteron 16 nmol/l). Nekem volt ovuláció előtt az a tipikus termékeny nyákom, így tudtam, hogy mikor jó együtt lenni a párommal, ha babát akarunk. A vérvétel csak megerősítésnek kellett. Ja, és nekem az ovulációs tesztek soha nem voltak pozitívak különben, úgyhogy én azt nem csináltam.
2021. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked hany naposak a ciklusaid?
2021. jún. 22. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben 28.
2021. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is 28. :) nem kavarodott össze, miután abbahagytam a tabit.
2021. jún. 23. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!