Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdara nemVartamVolna,...

Szerdara nemVartamVolna, cserebe mar szombaesteMegjott. Igy jartam multHonapban is, hamarabb jott megMintKellene.3honapja probalkozunkGyerekkel, sajnos meg semmi. Elotte ciklusaim 28naposakVoltak, miotaGyereketAkarunkLerovidult. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! lehet azér mert nagyon rágörcsöltél...

egyébként jól értettem 23 napra jött meg? az nem kevés?

voltál dokinál mielőtt elkezdtétek a babatervezést?

lehet meg kéne látogatni, ha másért nem csak egy megnyugtatásként, hogy minden rendben...

sok-sok szerencsét, és mielőbbi két csikos tesztelést:D

2009. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy pszichésen alakul át a ciklushossz.

Van akinek meghosszabbodik és van akinek rövidül.

Ha még nem használtad,akkor próbáld ki az ovutesztet,ez nagyon jól megmutatja mikor van a peteérés,és már csak időzíteni kell!!

2009. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal elotte,ugy tunt minden rendben.23napra jott meg,jol ertetted,ami valoban keves.lerovidult a ciklusom.hormontablettat soha nemszedtem,ovszerrel vedekeztunk eddig.
2009. nov. 23. 10:17
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom gyors valaszotokat es nektek is sok sikert:-)
2009. nov. 23. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mitől rövidült, de hidd el, sokkal jobb, mint amikor váratlanul az egyik ciklus napokkal később jön! Én legutóbb így jártam. Pedig már le is tettem szinte a reményről, beletörődtem, hogy úgyis megjön majd, erre meg napokat késett! Soha nem szokott. Elkezdtem reménykedni, számolgatni, hogy ha most végre összejött, mikor megyek majd gyes-re, stb., és mire beleéltem magam, megjött. Annál nincs rosszabb.
2009. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!