Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue teszt? Ez lehet...

Clear blue teszt? Ez lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Már kezdem úgy érezni hogy át ver a teszt. 3 napja ilyen a teszt a mai talán halványabb. Már késik 1 vagy 2 napja sose volt pontos a ciklusom. Szerintetek ebből lehet még valami vagy engedjem el megint

[link]

Nagyon nehéz most már. Tudtok tanácsot adni?



2021. jún. 25. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra pár nap múlva
2021. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
+ jol latszik
2021. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy látszik csak az zavar hogy nem erősödik. Plusz lehet a mai halványabb ☹️

[link]

Ez a mai lehet az a baj hogy nem első pisi de azért már sokkal jobban kellene látszódnia

2021. jún. 25. 09:31
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napja tesztelsz, és nem erősödött, hanem halványult a teszt, akkor ez sajnos kémiai terhesség.
2021. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De miért vagyok ennyire szerencsétlen ez a 3.dik kémia terhességem az évben. 34 évesen nem akar sikerülni olyan rossz érzés. Sajnos egy méhenkivüli miatt csak 1 petevezetékem van és így még nehezebb ☹️☹️
2021. jún. 25. 09:36
 6/23 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan teszteket csinaltal?

Mas markak mashogy mutatjak megha az erosseguk ugyanaz is.

Plusz a nem elso vizelet esetében lehetséges hogy halvanyabb.

En vennek egy digitalisat es holnap azzal tesztelnek.

Sok sikert! Ird majd meg az eredmenyt

2021. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elkeseredni! Nekem is több kémiai és vetélések után sikerült a baba, lassan a 8. hónapban vagyok. Voltál esetleg kivizsgáláson? A 3 kémiainak is van oka, pláne ha egy éven belül volt ennyi.
2021. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Annyit tudunk hogy enyhe pcom van. Amit nem kell kezelni mert diétázok sportolok. voltam kivizsgáláson ezen kívül minden rendben a párommal is. Majd most kell vissza mennem megint jövőhéten vérvételre a kémiai terhességek miatt. Hogy mi lehet a baj. De olyan rossz érzés hogy ott van és még sincs. Igen ugyan olyan tesztet csináltam de azon gondolkodtam hogy próbálom tartogatni és ha megyek rossman felé akkor veszek predit vagy facelle tesztet.
2021. jún. 25. 09:45
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon érzékeny tesztek!Sokkal erősebbnek kéne lennie.Ez valóban kémiai lesz.Sajnálom!Nekem is volt egy és két vetélésem!DE!nem adtam fel,pedig 37 voltam.Most másfél éves a kislányom!Kitartás!
2021. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyeddel minden rendben?

Mikor mondták, h a pcot elég a diétával, mozgással kezelni? Mert az is lehet ennek az oka.

2021. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!