Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 4 nappal...

Inszemináció után 4 nappal kellene érezni valamint?

Figyelt kérdés

Június 22.én volt az első inszeminációm. Az orvos megcsinálta a befecskendezést és már öltözhettem is. Arra számítottam, hogy min. 15-20 percig azért fekve kell majd maradnom. Szerintetek azért még járhatok sikerrel? Tüneteim még nincsenek. Semmit nem érzek. Bár az lehet,hogy ez még korai lenne.

Véleményeket, válaszokat köszönöm.



2021. jún. 26. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én semmit nem éreztem akkor sem, amikor nem sikerült és akkor sem, amikor terhes lettem.
2021. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne keress tüneteket, semmi értelme, hidd el.

Ha érzel valamit/nem érzel semmit is lehet terhesség, de ugyanúgy lehet azis ha nem sikerült.

Sajnos ez egy ilyen "játszma". :(

2021. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából nem keresek tüneteket,csak mivel ismeretlen számomra ez az eljárás gondoltam,utána érdeklődöm olyanoktól aki sajnos ugyan ebben a cipőben járnak. Olyan jó lenne pl azt is tudni,hogy vajon mennyire lehet eredményes akár elsőre. Mivel párom egészséges mint a makk és nálam csak a pajzsmirigyem vacakolt, de azt már orvosolták. Ez a 17 nap maga lesz az örökkévalóság.
2021. jún. 26. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem a meddőségiben azt mondták, hogy leggyakrabban a 2. sikerül (már akinek egyáltalán sikerül inszemmel). Nekünk a 3 sikerült, egy barátnőmnek az 5. Másik barátnőmnek nem volt elég, lombikkal lett babája.
2021. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-es. (Bocsánat,nem tudom a neved) Megkérdezem,hogy Te hova jártál? Elégedett voltál az orvosoddal? Jaaa és szívből gratulálok a babócához. :)
2021. jún. 27. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A miskolci Kaáliba jártam, de ez már 10 éve volt.
2021. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!