Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt?

Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

[link]


felső tegnapi, már száraz de akkor is ilyen volt, alsó mai ovu tesztek.

Legutóbb volt kémiaim a menstruáció késett ée rövidebb is lett.. pontosabban 21.én lett vége. Vagyis ciklus 9. napja a felső a második ciklus 10. Normális esetben egyel több mindkettő. Ez már elég sötét teszt csík?


2021. jún. 27. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Kívántátok? Jól esett? Ha igen, akkor jókor voltatok együtt.
2021. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

+ szavazat 1-esnek.

Szánalmas, ha csak a gyerekért vagytok együtt.

2021. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Ovuláció szempontjából nem, mert egyforma erősségüeknek kellene lenniük a csíkoknak.

De az első válaszolónak is igaza van valahol.

2021. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Nem, ezek negativ lh tesztek. Szoval ha csak emiatt szexeltetek, akkor nem biztos, hogy jo volt az idozites.
2021. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

En komolyan, szánom az ilyen embereket, akik vezényszóra szexelnek...


Mi is 9 hónapot vártunk a babára, tudom milyen érzés. Megsem csináltam sose lh tesztet, sosem szamolgattam a peteérésemet, a hőmérőmről meg azt se tudom hol van...

Akkor szexeltünk, amikor jól esett. És eredmenye is lett, 26hetes terhes vagyok.



Egyebként van egy használati utasítás, ahol leírják, akkor van ovu, ha egyenlő erősek a csíkok 🤦‍♀️

2021. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Jól esett nem egyenlő jólesett.
2021. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Jesszus, mi ez a sok kiégett válasz? :DD

5-ös, lehet ha használsz ovulációs tesztet, nem 9 hónapot kellett volna várni, hanem fele ennyit... de persze te vagy a világon a legügyesebb, hogy sikerült nélküle. Gratuláljunk?🤦‍♀️

Nem értem, miért baj az, ha valaki minden esélyt meg akar annak adni, hogy sikerüljön, vagy hogy ismerni akarja a saját testét. A kérdező meg sehol nem említette, hogy csak pozitív LH teszt birtokában szexelnek, havonta egyszer, kétszer. Vagy mi van, ha a férje messze dolgozik, és tényleg nem tudnak naponta szexelni? Amúgy lehet jobb házaséletük van, mint az itt kommentelők nagy részének...

Kérdésre a válasz: Ezek nem pozitív tesztek.

2021. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

"Nem értem, miért baj az, ha valaki minden esélyt meg akar annak adni, hogy sikerüljön"


Aki minden esélyt megakar adni a dolognak, az olvas a dolgokról. Például elolvassa az ovulációs teszt használati utasítását.

2021. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez aztán iszonyatosan gyenge visszavágás volt, kiragadtad a lényeget. :D További szép napot!
2021. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is olyan kb a + ovu tesztem mint neked, csak ha érzékenyebbet veszek, akkor lesz erősebb a teszt csíkom. Úgy hogy lehet, hogy jó volt az időzítés.
2021. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!