Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alhasi szurkálás lehet...

Az alhasi szurkálás lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

Már egy éve próbálkozunk sikertelenül, ami tudom nem sok de már próbálom elengedni, mert nem szeretnék ezen görcsölni. 4 napja késik de már az előző menzeszem is csak 3 napig tartott (???). Rendszerint szokott barnázni már napokkal előtte, fáj a derekam és a mellem is megduzzad de most nincsenek ilyen tüneteim. Voltam futni pár napja és utána annyira görcsölt a hasam, majdnem elájultam..gondoltam tuti most fog megjönni de semmi.

Ami feltűnt a hónapban, hogy eddig sosem tapasztalt alhasi szurkálást éreztem leginkább a jobb oldalamon de volt, hogy a balon is. Ez a szurkálás lehet terhesség jele?



2021. jún. 28. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha 4 napja késik miért nem csinálsz tesztet? A szurkálás lehet terhesség jele, de egy teszt pontosabban meg tudná mondani....
2021. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mi a bánatért nem tesztelsz? De komolyan?

3 terhessegem volt egyiknél sem szúrkalt a hasam egyébként...

2021. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
TESZT!
2021. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem szúrkált a hasam és fájt 5 hetesen.
2021. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Tesztet nem vesz, de azt varja, hogy anonim idegenek eldöntik leírásból. Lol.
2021. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem kérte h rakd ki a tesztről a fényképeket... nem tudom hol olvastad..

De az alapján, hogy fáj a hasad vagy nem, senki nem tudja megmondani h terhes vagy-e és ha igen, megmarad-e a terhesség.

Ha nem mersz tesztet csinálni, akkor minek érdeklődsz itt h terhes vagy- e..

Amúgy meg a google a barátod, kevesebb energiába tellett volna rákeresni neten a terhes tünetekre, mint itt nyüglődni.

2021. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 28. 10:26
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát jobb is, hogy ezeket a kommenteidet kitörölték....


Valami baj van a toronyba, az tuti....

2021. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a jele terhességnek. De lehet a jele a közelgő menstruációnak is. Nem látunk a hasadba, ezért mondja mindenki a tesztet. Én is vetéltem már, volt kémiai terhességem is. Nyilván egy pozitív teszt sem garancia arra, hogy az a gyerek meg fog születni. Veszel tesztet, megcsinálod, ha 4 nap késésnél negatív, akkor nem vagy terhes. 4 nap késéssel már olyan egyértelmű pozitívnak kell lennie, hogy a csík leesik a tesztről. Itt senki nem tudja neked garantálni, hogy ebből pozitív teszt mellett nem lesz vetélés vagy kémiai terhesség. Amúgy meg 1 év után én már rég elmentem volna kivizsgálásra. Sőt, a vetélés után is. Én magánúton csináltattam meg minden vizsgálatot, mert az államiban 3 vetélés után akartak velem foglalkozni, de nekem elég volt a 2 is, hogy elinduljak valamerre. Most pedig pár hét múlva szülni fogok. Ezeket csak azért írtam le, hogy lásd, nem az a megoldás, hogy gyakorikérdéseken nekiesel vadidegen embereknek, hanem a kezedbe veszed a dolgokat, ha ennyire kikészültél a sikertelenségek miatt. Könnyű bebeszélni magadnak tüneteket, én is voltam így, minden kis nyilallást, szúrást terhességnek tudtam be. Aztán szépen megjött.
2021. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hasszurkalas petefeszekcisztakat jelzett.
2021. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!