Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi szúrkálás, mellbimbó...

Alhasi szúrkálás, mellbimbó fájdalom mikor kezdődik terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Hatodikára nem vártam. 7-én teszteltem negativat. Időszakosan alhasi szúró érzésem van, megjön érzés, a mellbimbómban néha fájdalmat érzek. Korai volt a tesztelés? Mikor ismételjem meg? Egy hetet várjak még?
2018. szept. 9. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem várt napjától 2-3 naponta tesztelhetsz míg meg nem jön. Vagy pozi lesz vagy megjön a mensi. Ha esetleg meg is jön ha elmúlt egyet még tesztelhetsz. Te is lehetsz olyan akinek vagy az első mensi meg van vagy esetleg végig terhesség alatt vérezgetsz.

Amúgy 10-12 nap a beágyazódás és később is lehet, még bármi lehet. Tesztelgess. 😊

Szorítok

2018. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem jön meg, tesztelek 2 nap múlva is! Majd megírom, hogy mi történt. :)
2018. szept. 9. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendben van! 😊 sok sikert.
2018. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nálam minden menstruáció előtt már égett,fájt,húzodott a mellem,mikor terhes lettem,semmi bajom sem volt,a hasam sem szurkált,így azt mondom,ez mindenkinél máshogy van.
2018. szept. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!