Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló cipoben, pozitív...

Hasonló cipoben, pozitív vegkifejlettel?

Figyelt kérdés

Tények: utolsó "normális" menzesz: ápr. 9-13 gyenge lefolyas, erős gorcsok. 4 nap késéssel.

Mostani: május 6-9 szinte semmi, többnyire barnás. Azóta is szurasok az alhasamban, semmi gorccsel nem járt a menzesz sem.

Tesztek -.

Elvileg peteeres előtte 5/2/0 nappal voltunk együtt.

Orvoshoz nem mennek, mert - teszttel és a 2. Sikertelen hónappal elküld.

Ha ebben a hónapban sem sikerül, és nem "normalizálódik" a vérzés, elmegyek természetesen.



2018. máj. 12. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás sosem árt, ultrahang, vérvétel. A háziorvostól is lehet kérni vérvételre beutalót csak hormonokat nem fog tudni ő nézettettni, max pajzsmirigyet. A sok barnázás és görcs lehet progeszteron hiány miatt vagy apró ciszták miatt, de ez mind kezelhető ha tényleg ez lenne
2018. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vérvétel évente van pajzsmirigy miatt, most voltam, hétfőn lesz eredmény. Nincs a családban noi betegség oroklodes, legutóbb mikor voltam dokinal -kb 1 éve- minden rendben volt.
2018. máj. 12. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
En is hasonló helyzetben vagyok , 2honapja próbálkozunk , első hónapban még viszonylag normálisan megjött , de most ebben a hónapban 5nap késéssel 1nap barnázás 2nap vérzés volt ( amúgy szinte mindig pontosan jon meg es 4-5napig tart ) . Tesztek negatívak lettek , nemtudom mitol változtatott meg a ciklusom mióta nem vedekezunk ...
2018. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, en is így vagyok, előtte sosem késett, meg a bogyó elhagyása után sem.

3 hónapig normálisan megvolt, most h már élesben megy b.s.a.sz.k :D

Nem akarok türelmetlen lenni meg tudom h sokan sok sok évet várnak stb.

Nem értem miért csinálja :(

2018. máj. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!