Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojektnel erdemes 2...

Babaprojektnel erdemes 2 naponta együtt lenni a menzesz utan?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Egész hónapban nem érdemes, de ha jól esik, miért ne? ☺️

Ha rendszeres 28 napos a ciklusod akkor a 14. nap előtt/után érdemes együtt lenni sűrűbben.

Ha nem rendszeres akkor próbálj meg a lehetséges menstruációs időpontoktól visszaszámolni 14 napot és annak a környékére időzíteni.

2021. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

28 naposak a ciklusaim, pontos mindig.

Nekem pl nem 14 nap az ovu, hanem 9-10 nap... sőt, mikor fiam fogant, akkor abban a honapban csak a 6.napon (mensi utáni nap) szeretkeztünk csak betegség miatt.

2021. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

A luteális fázis mindig min. 12-16 nap szóval ha neked pontos 28 napos a ciklusod akkor nem lehet az ovulaciód a 9.-10. napon…

Mivel a 28.naptól kell visszaszámolni sehogy se jön ki a matek.

2021. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

4!

Hát pedig hidd el 😅

Doki uh-val követte...

2021. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Akkor ő se lehetett a helyzet magaslatán 😅
2021. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
A lényeg, hogy akkor is te tudod jobban, mert olvastad a feminán vagy az nlcafe-n, hogy a ciklus az úgy van, ahogy ott leírták, nincs apelláta :D
2021. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de nem olvasok ilyesmit amit emlitettél. Ezek tények, anatómia 👍
2021. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Wow, anatómia. Akkor te nagyon tudsz, ne haragudj, hogy kétségbe vontam a megingathatatlan igazságod. Kár, hogy ez akkor sokkal inkább már élettan, de engedjük el a témát. Majd térjünk erre vissza, amikor mindenki teste kérdés nélkül pont úgy fog működni, ahogy az a könyvekben le van írva. (Nem az anatómiai atlaszban, mert az csak az emberi test felépítésével foglalkozik.) Tudjuk, hogy elméletileg nincs a ciklus első harmadában ovuláció, ahogy elméletileg a ciklus végén sem, mégis meg szokott történni olykor olykor 🤷‍♀️ És ami még hihetetlenebb, hogy ezekből a szerinted nem létező peteérésekből néha fogantatás is lesz. (De persze nyilván te azt is jobban tudod, hogy az adott nő hányszor szexelt abban a hónapban.) Ha minden csak egyféleképp történhetne, akkor már sokkal előrébb járna az orvostudomány, nem csak a vállukat vonogatnák az orvosok, mikor nem úgy mennek a dolgok, ahogy megírták anno a tankönyvekben. Különösen igaz ez a hormonokkal is foglalkozó szakirányokra.
2021. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Törlődött a kommentem, szóval mégegyszer!


Kedves 4/6/8!


Akkor valószínű a dokim hülye, aki nem mellesleg a megyei kórház szülészeti osztály vezetője... ha legközelebb találkozok vele, mondom neki adja vissza a diplomáját és a több évtizedes praxisát/gyakorlatát...


Illetve a fiam is hibás, minek fogant olyan korán, mikor a biológia kónyvbe nem ez van írva 🤦‍♀️🤦‍♀️


Kivancsi lennék a te tanulmányaidra, tapasztalataidra, illetve hány női ciklust vezettél végig, hányat tanulmanyoztál, stb...


Imádom az ilyen "engem az utca nevelt" na meg a gyakorin szereztem a tudásomat embereket....


Szerintem megyek, azt keresek egy fát, hogy felkössem magam, mert en ilyen selejt vagyok, akiről az anatómia könyveid nem írnak... 🤦‍♀️


Remélem hogy most abban a hitben élsz, hogy "ezt most jól megaszontam pedig nekik" 😂😂


A selejtes 3/5ös voltam 😅😅

2021. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!