Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen korai ovuláció??...

Lehet ilyen korai ovuláció?? Lehet belőle baba? Ez beágyazódási jel? Ovulációs tesztek csatolva. (Többi lent.)

Figyelt kérdés
Ciklus 10.napján teszteltem először, akkor még halványat, másnap együtt voltunk (aznap nem teszteltem sajnos), 12.napon erősebb lett a csík, de még az is negatív volt. Másnap már halványodott, utána napról napra gyengébbeket teszteltem, csatolom őket (kezdő tesztelő vagyok). Ezek alapján valószínűleg ciklus 12. napján lehetett ovum, nem? Ciklus 14-16.napján nagyon érzékenyek voltak a mellebimbóim, azóta csak néha szurkál bele stb a melleimbe (ez úgy tudom ovu másodlagos jele, ciklus 10-12.napja között híg nyákom volt). Ma reggelre barnáztam néhány foltot, nap folyamán is 2 pici pötyött (sosem volt nálam ilyen, még menszesz előtt sem, tegnap együtt voltunk, de nem hinném, hogy megsérültem volna és amiatt). Kérdésem, lehetséges, hogy akkor volt ovum és lehet belőle baba? Mert a menzesz naptár a ciklus 14-16.napjára tette az ovut, a nem vártat pedig július 10-re írja...ezek alapján ez nagyon korai ovu lehetett, olvastam olyat, hogy ekkor még nem fejlődött ki a petesejt eléggé és nem fog megmaradni stb. Ha minden stimmel, akkor az 5.dpo-n vagyok jelenleg, tehát a barnázás lehet egy kezdetleges jele a beágyazódásnak? Mikor érdemes leghamarabb tesztelni, tekintve hogy a naptár a nem vártat július 10-re írja? Volt már valamelyikőtök így, és mi lett végül belőle? Nagyon köszönöm a segítséget! Nem feszülök rá, csak nem értem a számításokat.

2021. jún. 28. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Ovulációs tesztekről képek:

[link]

[link]

2021. jún. 28. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet olyan hónap, amikor pár nappal előbb vagy éppenséggel később van ovu. Az meg, hogy a korai ovu miatt nincs megfelelő pete, szerintem nem igaz. Nekem pl 24 naposak a ciklusaim, a 9-10. ciklusnapon ovulálok, és 31 hetes terhes vagyok. Neked valószínű a 12. napon volt lh csúcsod, a pete viszont nem feltétlen lökődik ki az lh csúcs napján, lehet csak másnap volt a kilökődés. Ha kibírod, akkor megvárod a pár nap késést és akkor tesztelsz, ha nem bírod, akkor egy érzékeny teszttel akár a 10-12. dpo körül is kaphatsz pozitív eredményt, ha sikeres volt a hónap.
2021. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt után 24-48 órával van ovuláció, szóval 13-14. nap nem olyan korai azért.
2021. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is hasonló volt. 11-12. Ciklusnapon halvány 2.csíkok. 13.napon (tegnap) majdnem ugyanolyan erősségű volt a két csík. Azt hittem mára durván erős lesz. De ugyanolyan halvany mint előtte napokban. Remélem azért elkapjuk még a napokban mert tegnap sajnos nem tudtunk együtt lenni.

2021. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor pont te sem tudtad elkapni, hogy pont ugyanolyan vagy még erősebb legyen a csík. :) Neked is 28-30 napos a ciklusod kb?

Nagyon drukkolok, hogy baba legyen belőle! 🤞🏻😊

2021. júl. 2. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Ebben a hónapban kezdtem a tesztelést. 27-30 nap is előfordult a ciklusomban de átlagban 28.


[link]


Én azt olvastam napi 1x ugyanabban az időben kell tesztelni de vannak akik napi 2t is csinálnak. Ha most nem jött össze akkor jövő hónapban biztosan én is napi 2-vel nézem mert én is úgy érzem lemaradtam az igazi erős pozitívról.

2021. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!