Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy negatív...

Ez pozitív vagy negatív teszt? Nem vagyok biztos magamban.

Figyelt kérdés

Sajnos, nem sikerült túl jól a kép. A helyzet az, hogy ez egy ovuteszt (Corax márka). Kíváncsiságból csináltam és ma a képen látható eredményt kaptam. A valóságban már sötétebb lett a második csík az 5. percre, mint ahogy az itt látszódik. Ha majd sikerül feltöltenem a gépre a második képet, mindenképpen megosztom veletek.

Csak szeretném megkérdezni a tapasztaltabbaktól, hogy ez már pozitívnak számít és várható a közeljövőben a peteérésem vagy sem. Amiatt fontos, mert leálltam a fogamzásgátlóról és kérdéses, hogy mennyire zavart be a "rendszerbe".

Nagyon szépen köszönöm!


És íme a kép:


[url= [link]


2010. aug. 26. 16:23
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nem működik a kép. Egy perc. Megoldom valahogy.
2010. aug. 26. 16:29
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem jó a link:) Pedig szeretnék segíteni neked:) Ügyeskedj ki valamit.
2010. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Na ma még kiokoskodom a dolgot... Megtréfált a net.
2010. aug. 26. 16:37
 4/28 anonim ***** válasza:
51%

Én ki tudtam szedni:)

[link]

És szerintem pozitív! Halkan még, de gratulálok!

2010. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Jaj, most látom, hogy ez ovu teszt. Elnézést kérek:)

Akkor még nincs, ez negatív. Majd tesztelj újra holnap és ahogy erősödni fog a második vonal, úgy látni fogod, hogy közeledik a peteérés napja, és amikor majd a második csík erősebb lesz, mint a kontroll, akkor aznap és másnap is próbálkozni kell:) Sok sikert a babához!

2010. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném az előttem szólókat,nem rosszindulatból,hanem mert én is ovu tesztezek 2 hónapja.Nekem amikor ilyen erős volt a csíkom akkor már az a peteérést jelölte.Nekem 3 nap volt csíkos a teszt,egyszer ennél halványabb,egyszer olyan mint a tiéd (konkrét peteérés) és aztán utána nap meg már megint halvány.Szóval nem biztos hogy lesz ennél erősebb a csíkod,bújjatok ágyba,és hajrá. :) Ja és elfelejtettem mondani,ma derült ki,hogy babát várok. :))))
2010. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
POZITÍV!
2010. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Sajnos, nem lett valami hiper-szuper a kép, az életben erősebbek a vonalak, mind a kettő. Megpróbálok egy jobb képet készíteni, de nem vagyok profi. Szerencsére már működik a kepfeltoltes.hu, így nem kell majd idegen oldallal bajlódni.

Amiatt is kételkedtem, mivel az életben alig erősebb a kontrollcsík... de a második vonal ennél azért erősebb.

2010. aug. 26. 19:04
 9/28 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pozitív.Hajrá:))
2010. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Dehogy pozitív, ezt nem értem miért írjátok. Ha pozitív lesz fel fogod ismerni.
2010. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!