Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izguljak amiatt, hogy elvileg...

Izguljak amiatt, hogy elvileg most van a beágyazódásom, és ezen a héten a Balatonban fürdőzöm?

Figyelt kérdés

Nem lesz semmi gond?

Talán sikerült a megtermékenyülés, mintha lett volna egy vércsepp, az elvileg ezt jelenti beágyazódás idején.



2021. jún. 30. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy lesz bajod! Természetes vízekbe lehet menni
2021. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj, abban a hónapban mikor várandós lettem, pont Balatonon töltöttem 2 hetet.

A peteérés utáni 2 hétben voltam pont Balatonon. Egésznap fürödtem, buliztam, magyarán szólva, nem kíméltem magam (azt gondoltam, hogy biztos nem jött össze az a hónap sem, hisz már 1,5 éve próbálkoztunk).

Láss csodát, pont ekkor sikerült. Azóta megszületett a kisfiam, teljesen egészségesen ☺️

2021. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz semmi gond. :)
2021. jún. 30. 14:49
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Én mondjuk abba a lepra tóba sehogy és semmikor nem mennék bele de te tudod
2021. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért, elkaptál benne betegséget?
2021. jún. 30. 15:39
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Mivel

Nem megyek bele ÉN nem de igen volt barátnőm aki szedett össze fertőzést, baktériumot onnan, mondjuk nem tudom eleve hogyha belegondolsz hogy mennyire koszos ( az emberek évtizedek óta pisilnek, szarnak szexelnek, hánynak abba a tóba) nem egy sós víz hogy legyen ami fertőtlenítse és a víz sem cserélődik benne csak a több millió ember, bár nekem elég ránéznem a balatoni vízre is nekem úgy is koszos és büdös ha nem gondolok ezekbe bele

2021. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mesterséges strandon, uszodában, de leginkább gyógyfürdőben sokkal gyakoribb a fertőződés.
2021. jún. 30. 15:52
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy több, szerintem kicsit jobb mivel ott cserélve van a víz és fertőtlenítve de persze az is elég undorító
2021. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értem a kérdést se. Hogyan befolyásolná a balaton vize a beágyazódást?
2021. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Semmit nem befojásol.

Amúgy természetes vizekből a balaton a legtisztább vizű. Meg lehet nézni a vizminősítési adatait, nyílvánosak.


A medencés vizek sokkal rosszabbak. Azok kisebb vizek, párom volt strand felügyelő, és nyugi, ha belenyomják a csokit a vízbe, csak hálóval kihalásszák, nem éri meg mindig leereszteni és kifertőtleníteni a medencéket, mert van, hogy egy nap 4-5x is kiesne egy-egy medence a játékból. (a pisiről ne is beszéljünk). A klór pedig rosszabb a hüvelyflórának bármilyen szutykos víznél.

Ellenben a természetes vízeknél van öntisztulási folyamat, amit a természet működtet, úgyhogy még mindig azzal jár az ember legjobban.

A thermálvízeket meg eleve nem fertőtlenítik, ellenben természetes módon annyi féle baktérium van benne, hogy azzal szoktak kisérletezni órán az ilyen írányú középsulikban, egy kincsesbánya!

2021. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!