Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek beágyazódási...

Szerintetek beágyazódási pecsételő vérzés lehetett?

Figyelt kérdés

Pecsételő vérzésem volt nagyjából 1-1,5 napig, közben néha gyengébb, néha erősebb szúrást éreztem a méhemben. Ezelőtt soha sem volt pecsételő vérzésem.

Szerintetek baba lehet a háttérben? Mennyi idő múlva lenne érdemes tesztelni? A mensim kiszámíthatatlan sajnos, így fogalmam sincs hogy mikor késik vagy mikor nem.



2021. jún. 28. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Progeszteron hiányra utal, elsősorban nem terhességre.
2021. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 3 terhességem volt, az utolsónál volt beágyazódasi verzesem. Mindenhol azt olvastam, max 1-2csepp vért jelenthet.

Nekem kb 2db 100asnyi foltot hagyott összesen reggelre a fehérneműmön.


Beágyazódasinak az 1-masfék napos verzest sokallom nagyon.


Illetve nekem egyik beagyazódasnal sem volt szurás érzésem.


1 hét mulva erdemes tesztelni

2021. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
De nincs olyan, hogy "beágyazódási vérzés", ha pecsételő vérzés van, az hormonproblémára utal!
2021. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

3!

Semmi hormonproblemám nincs, nem is volt.

26hetes terhes vagyok, minden a legnagyobb rendben....


Ja és egyik ciklusomban sem volt sosem ilyen vérzés. Megjött, 5napig tartott, ennyi... most ezek a foltok voltak, 1 héttel a nemvart elött. Lass csodát, baba lett belőle...


Októberben erkezik a mi kis "hormonproblémánk"...


2es voltam

2021. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Mikor terhes lettem a lanyommal egy hettel a nemvart elött volt valami kis vilagos barna folt a tisztasagin, ezt nem tudom ha beagyazodasi verzes volt e. Elötte 3 babam ment el es egyiknel se volt ilyen maszat se verzes. Csinaltass beta hcg tesztet vérböl es ha jol tudom a progeszteron szintet is meg tudjak nezni eggyuttal, igy hamar ra jösz ha alacsony a szint kell a potlas. De nekem egy idös genetikus azt mondta egyszer, hogy ha egeszseges a terhesseg a test fenn probalja tartani. Ha nem jo genetikailag az embrio a szervezet kilöki es alapbol a progeszteron szint is alacsony lesz. Nem tudom mit mondjak ezzel kapcsolatban, nem vagyok orvos. Sok sikert neked es ne add fel
2021. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
5 ös vagyok. Bocsanat, a masodik babonal is volt minimalis beagyazodasi verzes de abbol aztan rendes verzes lett es spontan el veteltem. A masik kettönel nem volt ilyesmi ott az unltrahangot vegtö orvos közölte a rossz hirt. Es a negyedik terhesseg lett a szerencses vegül amit sikeresen ki hordtam
2021. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! 😊
2021. jún. 28. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett vegül kerdezö? Minden ok?
2021. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
terhes lettél és baba egészséges?
2021. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!