Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnél milyen a méhszáj?

Terhességnél milyen a méhszáj?

Figyelt kérdés
Én az előbb néztem, alig érem el, zárt és nem középen van hanem kicsit balra. Lehetek terhes? Tudom hogy nem jó magamnak felnyúlkálni, de csináltam ma tesztem ami negatív lett. Hétfőn kellett volna megjönnie. Az újabb teszttel még várnék pár napot.
2010. aug. 26. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
fent van és zárt. lehetsz terhes, de szerintem is várj vagy két napot, mielőtt újra tesztelsz.
2010. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó felnyúlkálni. A méhszáj jó esetben csak a terhesség vége felé kezd nyílni, a legelején zárt. Az hogy balra van, vagy középen, vagy jobbra, nem hinném, hogy utal bármire is. A menstruáció késhet mástól is, nem csak terhességtől. Lehet, hogy nem elég érzékeny tesztettel csináltad, és még nem mutatja ki. Várj pár napot az újabb tesztig, vagy írtad, hogy úgy is mész dokihoz. De te ne vizsgálgasd a méhszájat, abból sokmindent nem tudsz leszűrni.
2010. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes voltam zárt volt szülés előtt nyilt és rővidült..aza jó ha zárt végig...remélem baba irj majd drukkolok 7 hós kiscsaj ancija
2010. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!