Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetes terhességnél, ha a...

5-6 hetes terhességnél, ha a méhszáj egyre elérhetőbb, vizes folyás van és a hő is esik az lehet rossz jel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Te tapogatod magadat belülröl? vagy honnan tudod hogy a méhszáj egyre elérhetöbb?

a hönek esnie kell egy idö után a folyás meg az egész terhesség alatt lehet. söt niagara mennyiségü is. nelkem volt az elsönél szinte betét is kellett.


a vérzés a rossz jel.

2011. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat,nem tapogatom,csak vannak nők akik időközönként ellenőrzik.én is közéjük tartozom,tudom sokan elítélik.ha a méhszáj magasan van,akkor fennáll a terhesség.bár van 3 pozitív tesztem :)és a hő mikor megy lejjebb?a vizes folyástól meg azért ijedtem meg mert nekem mindig az jelentette a menzit.
2011. aug. 25. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

1 hét múlva menj el dokihoz, ez mind normális,amit leírtál.Azt nem tudom mikor esik le a hő, de az biztos, hogy nekem 6,5 hét körüli terhesen, már csak kicsit volt több, mint az alaphőm.Szerintem a beágyazódás után 1v2 héttel leesik fokozatosan.A vizes folyás, meg annak a jele, hogy a méh készül fel a "más állapotra" és úgymond "olajozza magát".Ezt dokim mondta, valami furcsa szót mondott rá először, és igen bambán bámulhattam rá, amikor kijavította ilyen hétköznapi kifejezésre.A méhszájadat meg ne nézegesd szerintem, mert ezzel fertőzést is okozhatsz, ami nem a legjobb terhesség alatt...

Ne aggódj, minden rendben veled, és a BABÁDDAL!!!!!

A jövő hétem már lesz szívhang, és ez majd teljesen meg fog nyugtatni....

2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen rendes vagy és megnyugtattál de tényleg :)amúgy a dokim azt mondta szeptember 6-án vár :)igenis,nem fogom többé nézni a méhszájam.és a hőmet sem mérem tovább.de még egyet tesztelek holnap reggel,hogy 2 csikos vagyok-e még :) de ez a 2 hét lesz a leglassabb az életemben :D
2011. aug. 25. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:

gratulálok!!!!


van pozitív teszted, most örülj, ne vizsgáld most így, mert ilyenkor az ember könnyebebn összeszed akármit, inkább ne kockáztass sztem (tudom, hogy megfelelő kézmosás...bla..bla...de mégis)


boldog baba várást, könnyű terhességet, és majd szülést:)

2011. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2011. aug. 26. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd ám meg mi volt!!!!!Mármint a dokinál:)))
2011. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben!
2011. aug. 28. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!