Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával is nyílt a...

Második babával is nyílt a méhszáj nálatok? Alkati kérdés, vagy inkább minden terhességnél máshogy alakul?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alkati kérdés. Lányommal is előbb nyíltam, 11 nappal előbb született (2800 gr), de szerintem el is volt számolva még a nem túl nagy súlya ellenére is. Másodjára ikreket vártam, nyíltam már félidőtől, paráztattak is rendesen, de szerencsére csak 1 hónappal előbb lett, ők is szerintem el voltak számolva (vagyis az időpont), úgyhogy ha egy baba lett volna, szerintem kb ugyanakkor jött volna mint a lányom. (a két baba együtt 4,5 kg volt mikor születtek)
2011. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés, valamint többedik gyereknél a külső méhszáj már előbb "elengedi" magát.
2011. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már a végét járom nagyon, az elsővel egész napos pihenés mellett nyíltam ki 33.hetesen 1 ujjnyira, most a 2.kal már 39 hetes vagyok és még mindig nem néztek méhszájat...

Ráadásul a nagy mellett pihenni sem lehet, keményedni jobban keményedek mint az elsőnél, jóslók is vannak, azok sem éppen kellemesek.


Végülis mindegy, legfeljebb a 40.héten talán megnézik, hogy mi újság :)

2011. aug. 25. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Fura egy dokid van. Koraszülésed akkor már biztosan nem lesz. :))
2011. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!