Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen "hétvégi apukának lenni"?

Milyen "hétvégi apukának lenni"?

Figyelt kérdés

Terhes tőlem egy lány.

Igazából nem szeretem őt különösebben,egyszer egy estén kölcsönösen megkívántuk egymást.

Nem volt senkim ő is szingli volt így alakult.


Megtartja a babát, természetesen mivel tőlem van ezért mind ő mind a baba amibe csak tudok mindenbe számíthat rám.


Szóval,mégis ez hogyan fog működni?



2021. jún. 30. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Minden azon mulik hogy nektek kettotoknek mennyire korrekt a kapcsolatotok a lannyal.

Nalunk ez ugy mukodik hogy kethetente hetvegen ove a gyerekfelugyelet, elviszi oket pentek este, hozza vasarnap delutan. Ezen kivul jon jatszani veluk minden kedden es csutortokon a nem hetveges heteken, kedden a hetveges heteken. Ez 3 even feluli gyerekekre vonatkozik, ez alatt te mesz az anya lakhelyere (ha tamogatja). Ezen kivul minden kozos megegyezes kerdese. Az elejen valoszinuleg mindig te mesz majd hozzajuk, fizeted a gyerektartast, vihetsz neha aprosagot. Tenyleg minden azon mulik h a lannyal mennyire jossz ki jol, mibe von teged bele.

2021. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Részvét
2021. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy nem is a lány a probléma hanem inkább a csaj szülei.

Náluk lakik még mindenbe beleszólnak.


És van ez az apróság,hogy ki nem állnak engem.

A lányuk 19/L én pedig 34/F vagyok.


Igazából attól félek,hogy ellenem fogják nevelni majd a gyerekemet


pl. minden szemét rossznak elmondanak majd,tehát,hogy a gyerek elött minden leszek csak jó nem.

2021. jún. 30. 19:46
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Hétvégi apukának jó lenni.

Ne félj attól, hogy a gyerek megutál, mert a szemében úgyis mindig az anyja lesz a rossz zsaru, te pedig az engedékeny, jó apuka, aki csak biodíszletként hajlandó a gyerek életébe részt venni és hozzád fognak jobban kötődni.


Ne aggódj, te és a hozzád hasonló hétvégi apukák csak a jót veszik ki a gyerekvállalásból és csak azt kapják.

2021. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
#3 engem a ferjem megcsalt es ez utan kellett a szuleimhez visszakoltozni. Ok is megprobaltak savazni a ferjemet a gyerekek elott, de en rovidre zartam azzal h o a gyerekek apja, barmit is tett velem, en szeretnem ha normalis kapcsolat lenne kozte es a lanyok kozott, hozzateszem 30eves voltam, nem 19, valoszinuleg 19evesen meg nekem sem lett volna ennyi ver... A szuleim sosem tudtak lenyelni ezt a bekat TOLEM, idovel el is koltoztem a gyerekekkel mert engem bantottak ezert, evek kellettek mig rendezodott a helyzet de a gyerekeknek normalis apa-lanya kapcsolata van (amennyire lehetseges igy es a szuleim nem emlitik az exemet). Amit tenni tudsz h meglatogatod oket, elmondod h te sem igy kepzelted de szeretned latogatni es tamogatni a babat es kered ebben a megertesuket, segitseguket. Innentol ez mar csak rajtuk mulik h meglatjak benned az embert vagy senkihazinak tartanak es befeketitenek majd a gyerek elott / akadalyozzak a lathatast. Meg kell probalni. Mar ez nagyra becsulendo h vallalod a felelosseget.
2021. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez nagyonis megeshet.

A lány 19 évesen függ a szüleitől anyagilag, tuti nem fog elköltözni a szüleitől. Hacsaknem te kiemeled abból a közösségből. Az egzisztenciád gondolom megvan hozzá.

Van egy lányom. Én sem örülnék, ha 19 évesen teherbe ejtené egy 34 éves pasi egy kalandból. Valahol megértem a szüleit.

Bár nekem van egy olyan megérzésem, hogy a lány így akar magának jövőt teremteni.

2021. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Neeeemár. A pofám leszakad. A 30as fószer felcsinál egy tinit, bszik gumit húzni, és még ő pattog azon, hogy a tinilány életében fontos szerepe van a szüleinek..


Istenem szerencsétlen gyerek, nagyon nehéz lehet neki. Kérdező, készülhetsz egy hosszú monogám életre, mert a korodbeli nők amint meghalják, hogy a gyereked anyja 15 évvel fiatalabb nálad, úgy otthagynak, mint a sicc.


Hétvégi apukának lenni jó, ha nem szereted a gyereked, csak megtűröd, de be nem ismernéd. Rossz, ha szereted a gyereked, mert minden nap vele akarnál lenni. Aki megdug egy tinit, középkorú felnőtt létére, az szerintem élvezni fogja az apaságot, komoly érzelmekre nem lehet tőle számítani.


Legalább nem veszed el a lányt feleségül, tönkretéve azzal az esélyét a boldogságra.. ez is valami, még csak az kéne, hogy elrabolj 10 évet egy rossz házasságban az életéből..


Üdv, egy 28 éves anyuka.

2021. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

34 évesen középkorú lennék ?

Mindig azt hittem,hogy az inkább 45-50 felé van.

Különben húztam gumit csak valahogy lecsúszott.Szerintem rosszul húzhattam fel.


Nem így terveztem,de így alakult a gyerekem bármi is történjen.Őt és az anyukáját is amennyire csak tudom erőmből ki tellik támogatom.


Tudom elkönyveltem mindenki szemében én vagyok a gonosz "csábító".

2021. jún. 30. 22:11
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

34 éves mióta középkorú? 15 évvel idősebb, na és? A lány nagykorú. Egyébként nagyon is felelősségteljes a kérdező.

74N

2021. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Pont ez az.

Erődből támogatni fogod.

Ezt ő is tudja és ki fogja használni.

Nem mondom, hogy te vagy a gaz csábító, de te vagy a tapasztalt, felelősségteljes felnőtt.

2021. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!