Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6hetes terhes vagyok, mikor...

6hetes terhes vagyok, mikor apukanak elmondtam annyit mondott hogy ker par napot hogy atgondolja a dologokat, szerintetek hogy dont?

Figyelt kérdés
Egy evig naptarmodszerrel vedekeztunk,elotte evekig kiszallassal.elegge haldoklott a kapcsolatunk bizonyos okok miatt.mikor kiderult hogy terhes vagyok eloszor elegge ketsegbe esett,aztan ugy tunt hogy minden rendben,beszelt rola h ekkor meg ekkor mar szulni fogok stb.ugy lattam h tul van az elso sokkon.majd ra par napra mondta hogy ker par napot hogy atgondolja a dolgokat..annyira hullamzik hogy nem tudok kiigazodni rajta,vajon mire fog jutni?
2017. ápr. 24. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyét látom, hogy veled fog maradni.
2017. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem ítélkezni akarok,de sem a naptármódszer,sem a megszakításos nem nyújt védelmet.. és ha haldoklik a kapcsolatotok,vajon tényleg szükséges gyereket szülni? Érdemesebb lett volna védekezni,itt megint csak a gyerek sínyli meg.


Szerintem akinek ezen gondolkozni kell,és nem felhőtlen örömmel fogadja,baj van.(Mert nyilván vállalta a gyerek kockázatát,hogyha konkrétan sehogy nem védekeztek) Ugyanakkor lehet,hogy szülésed után amint meglátja "szerelmes" lesz,és happy end.

2017. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt fogja mondani, hogy vetesd el, mivel ha tényleg átgondolja, ez az egyetlen logikus lépés.

A kapcsolat haldoklik, és annyi pénzetek nincs, hogy vegyetek egy csomag kotont. Nincs mire gyereket vállalni.

Mondjuk ő sokat nem kockáztat, te maradsz ott egy gyerekkel, nem ő.

2017. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
En mindenkepp megtartom.ez nem is kerdes.tobb lakasom is van.anyagilag jol allok.o azon gondolkozik h ha megy es ha marad akkor is apa lesz..es ezt a tenyt h ev vegere apa lesz ezt kell megemesztenie
2017. ápr. 24. 16:40
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Háát! Kis aranyos makvirag.

1.- alapbol nem kene "haldoklo"(ahogy azt te magad irtad)kapcsoladba szaporodni

2.-Egy ilyen s.eggfejnek en biztos nem szulnek

3.- ha,megtartod,keszulj fel,hogy egyedulallo anya leszel

4.-Ha meg ezt nem akarod,akkor intezd minnel elobb az abortuszt

5.-Szakits a pasiddal

2017. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg anyagilag jol alssz ,meg tobb hazad is van,de egy csomag ovszerre nem telik? Jol belevalasztottal te is. A naptarmodszer es a megszakitasos,nem vedekezesek,ahogy azt mar elottem is irtak. Ha nem volt tervezett gyerek(mert a leirtak,es az "apukajelolt"reakcioi alapjan,nem volt)vedekezni kellett volna,es kellene normalisan nem gondolod??
2017. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Marcsak azert sem gondolom h elfog hagyni minket mert az o apukaja sem volt mellette.o tudja h milyen apa nelkul..szerintem csak ido kell h megemessze hogy innentol az elete teljesen mas lesz.es ehhez ido kell.en szeretem ezt a babat es akarom es neha megis elbizonytalanodom hogy vajon az amit en elmeletben elkepzeltem a nevelesevel kapcsolatban(kettan nyelvu ovoda,iskola.edzesek stb) azokat vajon a gyakorlatban is ugy fogom e tudni kivitelezni ahogy elkepzeltem.ertheto hogy bennem is van egy kerdojel.ahogy benne is.de alapvetoen o nem rossz ember
2017. ápr. 24. 17:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

haldokló kapcsolatban inkább védekezni kéne.

amúgy meg lehet, hogy nem volt vele az apja, de az jobb, ha ő marad, de csak emiatt?!

2017. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha nem mukodik a kapcsolatunk azt is elfogadom..sok hazassagban marjak egymast a felek megsem valnak el.az is rossz a gyereknek..en szeretem es o is engem (10ev utan mar nem beszelhetunk szerelemrol) de ha ugy gondoljuk megis talan jobb kulon akkor nekem az is eleg ha latogatja a babat es apakent all hozza.tudja h ram mindig mindenben szamithatott az eletben
2017. ápr. 24. 17:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, nem gondolkodna a gyerek dolgon. Vagy csak magadat ámítod. Ha szeretne, veled együtt örülne.
2017. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!