Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez amolyan általános, hogy...

Ez amolyan általános, hogy apukának bejelentett terhességnél (várt) első hogy "megfagy a levegő", és nem jön kapásból mosoly, vagy valami?

Figyelt kérdés

én esetemben csak második bejelntésnél(amikor UH-s képet vittem meséltem róla, amiket már lehet tudni, akkor jött a meghatódás, elsőre semmi, kissé zavartság, úgy tűnt, mintha még idő kellene felfogni..

ismerősnél ugyanez


2014. dec. 23. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:

férjem örült neki, még óbégatott is :O

én viszont lefagytam és se mosoly se semmi, mozdulni se bírtam percekig, csak néztem magam elé :D

2014. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a teszt fölött én is csak néztem magam elé :)
2014. dec. 24. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális, hiszen ez hatalmas változás az ő életében is. Valószínűleg ugyanazt érezte akkor, amit te a teszt felett ülve. :)
2014. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fürdőben volt, amikor teszteltem. Üveges szemmel nézett maga elé, hogy "aha". Én meg pánikszerűen káromkodtam a teszt felett - pedig tervezett baba volt.

Szerintem mindkettőnknek kellett 1-2 hét, mire felfogtuk teljes súlyában a dolgot és a merevpánik után örülni kezdtünk.


Azóta megszületett, minden simán megy, de az elején tényleg kellett az idő. Neki is, nekem is.

2014. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan hír, amit nem lehet "normálisan" fogadni. :)

Meg az elején nem is kézzelfogható dolog; semmi jele, csak egy osztódó petesejt valahol odabent. Nehéz elhinni.

2014. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tervezett babanal a ferjem majd kiugrott a borebol, mikor meglattuk a ket csikot, en pedig sokkot kaptam, azt hajtogattam, hogy Uristen, Uristen. 😃

Meg ejszaka is felriadtam, hogy Uristen 😃

Masodik gyereknel a ferjem kozolte, hogy igennnn, en pedig kisebb remulettel ugyan, de megint az ereztem, hogy nem is hiszem el 😃

2014. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém csak azt hajtogatta, hogy "juuuuj, juuuj, de jó", és nézte a tesztet :D ő örült :D De igen, idő kellett felfogni, mindkettőnknek.
2014. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét tesztnél ugyanaz a reakció, mosolygott és nyugtázta. Örült neki persze de a férfiak szeretnek komolyak maradni. Mindkettőnél tudta hogy pozitív lesz.(Megjegyzés a második tesztem ma lett pozi).
2014. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt mosoly 😊. Együtt csinátuk a tesztet előbb látta a 2.csíkot, mint én. Nálunk inkább meglepődés volt, mert elmúltunk mind a ketten 30 évesek és nagyon hamar terhd lettem.
2014. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!