Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken volt ovum akkor a...

Ha pénteken volt ovum akkor a mai napon kezd beagyazodni a zigota ha sikerült?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

🤣🤣🤣

azszép

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ja, beirod gugliba, hogy megtermékenyítés, olvasgatsz, értelmezel, aztán nem kell hulyeségekkel terhelni az oldalt.

#eszemmegáll

2021. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ember, mi bajod van? Ha üldözési mániád van menj innen!
2021. júl. 1. 08:39
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Istenem...szerinted mi ezt honnan tudjuk??? Lehet már elkezdődött a beágyazódás, lehet még kell neki 1-2 nap, lehet nincs is minek beágyazódni.
2021. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy írtam hogy HA.... ertelmezned kérlek? Minek vagy itt ha ennyire fapofa vagy??? Mivel nem vagyok jártas ebben ezért mertem megkerdezni.
2021. júl. 1. 08:47
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyunk jósok 🤷‍♀️
2021. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, de felteteleztem hogy vannak rá tudományos magyarazatok is h kb mikor mi zajlik HA..... hagyjuk, köszönöm!
2021. júl. 1. 08:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Hasznosat nen tudsz írni, ellenben a kötözködni tudsz. Remelem jobbra fordul az életed hogy ne ebben lásd meg a jót hogy itt gyakorin beszologatsz masoknak egy olyan témában ami legtöbb nőnek igen érzékeny.
2021. júl. 1. 08:53
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Szerintem még korai vagy most érhetett le kb a méh nyálkahártyához.

Youtube-on vannak fennt nagyon aranyos magyarul bészélő kis "vieók" erről :)

2021. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem teljesen jó az életem, köszi...


Kérlek, ne általánosíts.. nem hobbym a beszólogatás, azt sem tudod ki vagyok...


Igen, érzékeny téma... mi is 1 évet vártunk a babánkra. Mégsem jöttem ide megvalaszolatlan kérdésekért. Ha valamit tudni szerettem volna, felcsapom a netet és ennyi 🤷‍♀️


Beírod ovu kalkulátor, az uccsó mensid, a ciklusaid hosszát, pont ki fogja adni...


De megjegyzem, ezek mind átlagok, tájékoztató adatok. Koran sem biztos, hogy neked pl akkor van. Az ovudat sem tudom miből gondolod, hogy pont pénteken volt.

2021. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ovu kalkulátor adta ki a Femibionnal hogy ma lehet a beagyazodas. Es mivel masik oldalon mást olvastam igy totál osazezavart. Ezért kerdeztem.
2021. júl. 1. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!