Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra húzta a naptár az...

Tegnapra húzta a naptár az ovum... Ma reggeltől tojásos nyák, és jobb oldali petefészek "görcs"... Lehet, hogy ma van inkább ovum? Előtte szokott ilyen nyak lenni, de csak majelentkezett...

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a naptar onmagaban kb semmit nem jelent, ezert nyilvan konnyen lehet, hogy ma van ovu.

Hasznalj lh tesztet inkabb.

2021. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyák és az ovu naptár csak amolyan útmutatás.

Amig nem tesztelsz, vagy követik ultrahanggal, a kutya nem fogja tudni megmondani melyik nap volt.


Nekem pl a mensi utáni 4-5.nap van ovum, nyákom pedig egyáltalán nincs...ovu "tünetek" pedig nekem utána vannak.

2021. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: Neked hány napos a luteálisod akkor? Mert ez a mensi után .. ez kicsit tág fogalom. Hány nap a mensi akkor?
2021. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

28 napos a ciklusom. 5nap a mensi, onnan 4-5nap az ovu (ultrahanggal követve, nem hasracsapással) tehát a 9.-10.napon. itána még 18-19nap mire újra megjön.

3as voltam.

2021. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!