Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 06.27.-én kellett volna...

06.27.-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak és még sehól semmi 30.-án csináltam reggel egy tesztet negatív lett ma délután teszteltem (türelmetlen vagyok) predictor early-vel és negatív. szerintetek van még remény pozitív tesztre?

Figyelt kérdés

#6 napja késik a menstruációm
2021. júl. 2. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt sokkal később az ovud mint a középidő, akkor nincs. Ha csúszott az ovu 1 hetet, akkor talán.
2021. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabalyosak a ciklusaid?
2021. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen szabályosak a ciklusaim.
2021. júl. 2. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos ez a hónap nem sikerült szerintem se
2021. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az előző mensim 05.30.-án volt és 4.-ik napon már semmi se volt de azt be tudtam annak,hogy 06.01 kaptam pfizert első alkalommal lehet még most is az kavar be ?(Nem szokott késni max 1-2 napot)
2021. júl. 2. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

- irónia ON -


igen, biztos az oltás kavart be és amúgy terhes is vagy, szerintem biztos a teszten is volt egy naggggyon nagggyon halvány második csík is csak nem mártogattad bele jó mélyen a pisibe, hogy elázzon, vagy pedig nem szedted szét és világítottad át a tesztet eléggé, ahogy itt szokás.

Legközelebb igyekezz jobban!


- irónia OFF -

2021. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!