Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire törvényszerű minden...

Mennyire törvényszerű minden szabályt betartva hogy látszódik a teszteken halvanyan a reagens helye?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 05:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fehéren-szürkén szerintem mindegyiken látszódik picit, ha erőlteted a szemed. Ha rózsaszín picit is, akkor pozitív.
2021. júl. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem sosem látszódott.

Egyiken sem.

Itt a gyakorin láttam, hallottam ilyet először.

2021. júl. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Itt a gyakorin már a hófehér tesztre is mondják, amit a kédező menstruáció előtti 6. napon csinált, hogy gratulálok halvány pozitív...
2021. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez nem hófehér volt
2021. júl. 6. 07:53
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem is neked írtam, hanem az előttem válaszolónak.
2021. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem láttam 2 csíkot,csak ha terhes voltam.

Forgattam,világítottam,nézegettem akkor sem!

2021. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
En nagyon halvanyan latok csíkot de nem merem. belelni magam mert itt sokan irtak hogy a reagenst lattak csak amikor nagyon halvanyka vonal volt menzesz elott.
2021. júl. 6. 08:11
 8/18 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni a reagens helyét. Amolyan "ott kellene lennie", de épphogy csak sötétebb, mint a papír. Amikor terhes voltam, akkor is az első nagyon halvány volt, de rózsaszín. Ha viszont két nap múlva megismétled (ugyanolyan fajtájúval, reggeli első pisiből), már biztos egyértelműbb választ kapsz. Azért az nem olyan sok idő :)
2021. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
En soha nem lattam még ilyet. Több tesztet is használtam már eddig, akármennyire szerettem volna de mindig csak a homezo volt. Nem tudom eldonteni hogy van e színe mert annyira halvany.
2021. júl. 6. 08:25
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezt csak itt találták ki!Meg szellem csík stb.🤦Rosszul vagyok már ezektől.Ha terhes vagy,ott a jol látható második színes csík,ha nem,nincs ott semmi!Nem kell rá kattanni!Sokan unatkoznak úgy látszik.
2021. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!