Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3,5 TSH mellett mennyi esély...

3,5 TSH mellett mennyi esély van teherbeesni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3,9-re gyógyszert írt fel az orvos. Esély persze mindig van.
2021. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe esni van esély pm alulműködéssel, csak a vetélés esélye sokkal jelentősebb.
2021. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, nekem 3,8 volt és ez már gyógyszerrel volt beállítva, túlműködésem volt, ha a tartományon belül van a tsh akkor nem okoz gondot.
2021. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2.77 volt 1 hónapja de nem mondott semmit a doki. Nemrég kezdtünk el próbálkozni. 1 hét múlva tesztelek, hogy sikeres volt e a hónap. Érdemes lenne már most felhívnom az orvosom hogy írjon fel valamit???
2021. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3,8as TSHval mentem endokrinologushoz, kb hülyének nézett hogy mit akarok ezzel. Következő hónapban pozitív lett a teszt, szeptemberben szülök. A tsh önmagában nem jelent semmit,a neten szeretik ezzel nagyon ijesztgetni a népet, a doki szerint semmi gond nincs amíg határértéken belül van.
2021. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös. 4-es vagyok. Köszönöm most megnyugtattál :) én is azt gondoltam, hogy szólt volna a doki... Majd esetleg ha pozitív lesz a tesztem akkor rákerdezek nála :)
2021. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy segítettem :) Még annyi, hogy szerintem ha lesz pozitív teszted nézesd meg megint. Nekem addigra lement 2 körülire úgyhogy a terhesség jót tett neki.
2021. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem minimális gyógyszerrel 6 hét alatt 3,9-ről 1,5-re ment le. Pár héttel később pozitív lett a tesztem, és már 3,2 volt a tsh-m. Szóval lehet, hogy attól is függ, mi okozza az alulműködést, nekem mindenesetre nem tett jót neki a terhesség.
2021. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem novemberben 3,5 volt, nem csináltam vele semmit, márciusban lett pozitív a terhességi tesztem, áprilisi vérvételen 0,66 lett belőle.

Én sem értettem, mi okozta a változást, előző években 2 alatti volt a TSH-m, amire azt mondták jó a teherbeeséshez.

2021. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 3,8al estem teherbe, és 8.héten sajnos nem volt szívhang, következőre 1es tshval mentünk neki és most vagyok 25 hetes. Nem mondom hogy tuti biztos hogy ez okozta, de azért azt sem merném kijelenteni hogy nem számít a tsh.
2021. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!