Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruáció...

Rendszertelen menstruáció mellett milyen könnyen lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak évente volt vérzése kb. Azt mondták, nehezen. Amikor terhes lett viszonylag fiatalon, inkább meg is tartotta.
2015. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb vizsgaltasd ki eloszor magad, mert ilyenkor szinte biztos hogy fenall pcos, IR, vagy pajzsmirigy problema, amivel vagy teherbe esel, vagy nem, vagy ki tudod hordani vagy nem, legrosszabb esetben beteg lesz a baba. Hidd el nem eri meg rizikozni azzal, hogy te is olyan szerencses leszel, hogy pont neked sikerul. Nekem nem sikerukt, de amint megkaptam a helyes kezelest, es rendezodott a ciklusom, azonnal osszejott!
2015. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeretelennél hamarabb jött a baba, fél éven belül terhes lettem, most a másodikra várunk. Szülés után rendszeres lett a menstruációm, viszont már régebbóta próbálkozunk a másodikkal és még nem jön. Szóval nem lehetetlen teherbe esni :)
2015. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!