Ciklus 40dik nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Áprilisban volt missed ab miatt műtétem. Műtéthez pontosan 26 napra jött meg. Általában 24-26napos ciklusam vannak.

Most 40dik napnál tartok.

Zárt méhszáj és fent,mindjárt megjön érzés,fehéres sürü folyás,érzékeny mellbimbó,derékba szurkálások.

Hcg teszt negatív.

Volt valaki már így?

Ha kimarad egy ciklus akkor lehet peteérés?

Sose volt még ilyen nálam.



2021. júl. 10. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy zárt a méhszáj, o4vos megvizsgált?
2021. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megfogtad a lényeget.

Intimkehely használatánál is jó ha ismered a testedet.

Nyugi tiszta és higiénikus vagyok🤣

2021. júl. 10. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a tüneteid hcg okozná, a teszt is kimutatná. Felborultak a hormonok, kimaradt egy ciklus, meleg van, bármi okozhatja.

Amúgy én is hosszú ciklusban estem teherbe, 24.ciklusnap volt ovum, rá 8napra pozi volt a teszt. 37napos ciklus lett volna az. 30+1hkm

2021. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Peteérésnél nyitott szokott lenni a méhnyak, de nálam pl. 37. ciklusnapon fogant a baba, szóval persze, előfordulhat.
2021. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


42.dik napon ovuláció de szerintem lesz még erősebb csík is .a méhszáj már lent/középen van és bőven van folyásom is.

2021. júl. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!