Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babavárók! Kinek volt hasonló...

Babavárók! Kinek volt hasonló? (Lenn fura húzó érzés) Nem vàrt előtt 1-2 nappal!

Figyelt kérdés

31 éves vagyok,van egy kisfiam,és vàrjuk a tesót!

Nem vàrt előtt vagyok 1-2 nappal!2 napig ott lenn,húzó fàjó érzés(néha menstruáció előtt szoktam érezni) volt esetleg akinek ez babàt jelzett?Mit érzett aki nem vàrt előtt tesztelt?!


2021. júl. 12. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Nemvárt előtt 1 nappal. Délután már pozitív is volt a teszt.
2021. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez bármit jelezhet.

Miért nem tesztelsz? Ha baba van, egy érzékeny teszt (predictor, facelle) már ilyenkor kimutatja.

2021. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en ilyen hashuzos, mellfajos stb tunetekben mar nem bízom. ezek siman lehetnek pms tunetek is, nem szabad ennyire magadat lesni hogy mit erzel. hidd el h ezeket minden honaoban érezted eddig csak mivel most alltatok ra a gyerek témára igy most figyelsz csak fek ezekre a dolgokra. tapasztalat
2021. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!Aranyosak vagytok! Nem figyelem magamat , úgy vagyunk jön ha jönni szeretne 😊 most kapom a 2. Oltást és előtte mindenkèpp tesztelek majd! Tapasztalatokra voltam kíváncsi 😊 (tesztelni nem akartam nem várt előtt) de holnao tesztelek!!
2021. júl. 13. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi újság, kérdező?
2021. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődésed,Nem lett baba sajna! 🙂Ebben a hónapban elkezdtem ovu tesztelni,de szinte minden nap egyforma a csík 9. naptól-most 16.napon vagyok!,tudnàtok esetleg erről mondani valamit! Még soha nem próbáltam :)
2021. júl. 29. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!